Medijs: Neimars gatavs pagarināt līgumu ar PSG, bet ar vienu nosacījumu

Neimars
Neimars | Foto: Benoit Tessier/Reuters/Scanpix

Brazīliešu uzbrucējs ir gatavs pagarināt līgumu ar Francijas grandu Parīzes “Saint-Germain”, ja vienība piedāvās kontraktu arī viņa bijušajam komandas biedram Lionelam Mesi, apgalvo “Mundo Deportivo”.

Neimara līgums ar PSG ir spēkā līdz 2022. gada vasarai, taču Parīzes vienība jau tagad izrāda velmi to pagarināt. “Brazīlietis jau informējis kluba vadību, ka viņš pagarinās līgumu, ja PSG parakstīs arī Mesi,” raksta Spānijas medijs.

Brazīliešu uzbrucējs spēlējis kopā ar argentīnieti no 2013. līdz 2013. gadam, kad abi pārstāvēja “Barcelona”. Pirms trīs gadiem Neimars pārgāja uz PSG, par ko Barselonas klubs saņēma tobrīd rekordlielu transfēra maksu – 222 miljonus eiro.

Iepriekš medijos vairākkārt izskanējusi informācija par to, ka, gan 2019. gadā, gan arī šogad “Barcelona” mēģināja atgūt uzbrucēju, kurš labi iejutās jaunajā komandā, trīs sezonu laikā gūstot 70 vārtus 85 spēlēs. Tas gan nav izdevies, jo PSG nevēlas šķirties no futbolista, kurš ir visai rezultatīvs.

Jau ziņots, ka pirms 2020./2021. gada sezonas pastāvēja variants, ka “Barcelona” ilggadēja leģenda Mesi pametīs klubu. Pēc vairāku mēnešu pārdomām, argentīnietis tomēr piekrita atstrādāt kontrakta pēdējo gadu. Pēc šīs sezonas beigām Mesi kļūs par neierobežoti brīvo aģentu. Iespējams, nākamajā vasarā kopš 2004. gada “Barcelona” spēlējošais uzbrucējs pametīs Katalonijas klubu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par