Medijs: Par Porziņģi nākamvasar cīnīsies arī Kuruca “Nets”

Kristaps Porzingis, sportazinas.com
Porziņģis cīņā ar Entoniju Deivisu Foto: Stephen Lew-USA TODAY Sports

Kamēr Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Ņujorkas “Knicks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis turpina atgūties pēc pagājušā gada februārī gūtā ceļgala krustenisko saišu plīsuma, ne mazāk aktuāls ir liepājnieka nākamā līguma temats.

23 gadus vecajam Porziņģim gaidāmajā vasarā noslēgsies četrus gadus ilgušais debitanta līgums, un tā kā “Knicks” vadība pirms šīs sezonas sākuma neizmantoja iespēju priekšlaicīgi pagarināt vienošanos ar kluba galveno nākotnes cerību, Kristaps šovasar kļūs par ierobežoti brīvo aģentu.

Kā ziņo “New York Daily News” žurnālists Stefans Bondijs, bez “Knicks” kā viena no kandidātēm uz slaidā latvieša pakalpojumiem ir Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas varētu piedāvāt savu līgumu, ko “Knicks” būs iespēja pielīdzināt, tādējādi noturot Kristapa savās rindās.

“Drošā likme būtu, ka “Knicks” un Porziņģis vienosies par jaunu kontraktu šovasar, taču būtu muļķīgi uzskatīt, ka šis darījums ir tikpat kā kabatā. Atsaucoties uz pieejamiem avotiem, Šons Marks, Bruklinas kluba ģenerālmenedžeris, ir augstās domās par Porziņģi,” izsakās Bondijs. “Viņam jau ir pieredze ar lielas naudas piedāvāšanu ierobežoti brīvajiem aģentiem.”

“Nets” vienībā garantētie līgumi uz nākamo sezonu bez Kuruca ir vēl tikai D’Andželo Raselam, Spenseram Dinvidijam, Kerisam Levertam, Džeretam Alenam, Džo Herisam un augstāk par Rodionu šovasar draftētajam bosnietim Džananam Musam. Kopumā algās nākamsezon Bruklinas vienībai pagaidām paredzēts tērēt aptuveni 54,3 miljonus dolāru (47,9 miljoni), tādējādi klubam vēl būs gana daudz brīvo līdzekļu, lai sastāvam piesaistītu Porziņģi vai kādu citu līgas zvaigzni.

Paredzams, ka NBA “algu griesti” nākamsezon sasniegs 109 miljonus dolāru (95,9 miljoni eiro).

Jau ziņots, ka Porziņģis, kurš šobrīd ārstē ceļgala krustenisko saišu plīsumu, pilnvērtīgos komandas treniņos atgriezīsies ne ātrāk par nākamā gada februāra vidu, kad latvietim tiks veiktas atkārtotas veselības pārbaudes.

Soda laukums #57

“Soda laukums” ep. 57. Janvāra transfēru logs ir vaļā! Kurš būs skaļākais darījums? Q&A par aizvadīto gadu. Uzdod jautājumus Twitterī @viensvienslv #SodaLaukums un futbola eksperts Jānis Pakalns uz tiem atbildēs. “Soda laukums” ērti arī mūsu video blogā – Skaties tiešraidē vai jebkurā sev ērtā laikā atkārtojumā 11tv.lv!

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par