Medijs: Par “Riga” treneri kļūs kādreizējais krievu granda “Spartak” stūrmanis

Oļegs Kononovs, sportazinas.com
Oļegs Kononovs | Foto: UEFA

Kā ziņo krievu medijs “Sport-Express”, par Latvijas čempiones futbolā “Riga” galveno treneri kļūs Krievijā pazīstamais speciālists .

Abas puses pagaidām vēl ved sarunas par līguma nosacījumiem, taču tuvāko dienu laikā Kononovs oficiāli kļūšot par Rīgas komandas stūrmani, raksta “Sport-Express”.

Kononvs aizvadītajā sezonā trenēja vienu no Krievijas slavenākajiem klubiem Maskavas “Spartak”, kas vietējā čempionātā izcīnīja piekto vietu. Abu pušu ceļi šķīrās pērnā gada septembrī un kopš tā laika Kononovs ir bez kluba.

53 gadus vecais krievu speciālists savas karjeras laikā kā galvenais treneris strādāji arī tādas vienības kā Tulas “Arsenal”, Groznijas “Akhmat”, “Krasnodar”, “Sevastopol” un Ļvovas “Karpaty”.

Pazīstamā futbola datubāze “Transfermarkt” izrēķinājusi, ka Kononovs vidēji vienā darba vietā pavada 1,57 gadu, bet viņa iecienītākā taktika esot 4-2-3-1.

“Riga” komanda aizvadītajā sezonā Mihaila Koņeva vadībā aizcīnījās līdz “play-off” raundam Eiropas līgas kvalifikācijā, kā arī triumfēja vietējā līgā. Koņevs jau vairākus gadus ir dažādu “Riga” galveno treneru asistents, bet pagājušās sezonas kvalitatīvais sniegums Eirokausos nav bijis pietiekams iemesls, lai Latvijas treneri saglabātu galvenā trenera amatā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par