Medijs: Patiesībā “Barcelona” nevēlas iegādāties Neimaru

Neimārs, sportazinas.com
Neimars | Foto: AP Photo/Thibault Camus

Spāņu medija “El Chiringuito” žurnālists Hoseps Pedrerols uzskata, ka patiesībā Spānijas čempione “Barcelona” nevēlas pirkt Brazīlijas futbola zvaigzni Neimaru no Parīzes “Saint-Germain”.

Jau vēstīts, ka Spānijas klubs izteicis divus piedāvājumus par Neimaru. Pirmajā opcijā “Barcelona” par 40 miljoniem eiro īrēs Neimaru, bet PSG uz vienu sezonu iegūs francūzi Usmanu Dembelē. Tiesa 22 gadus vecais Dembelē nevēlas doties uz PSG.

Kā otrs scenārijs tiek minēts, ka “Barcelona” par 40 miljoniem eiro izīrē 27 gadus veco brazīlieti uz vienu sezonu, bet tās noslēgumā Spānijas klubs obligāti iegādājas uzbrucēju par 170 miljoniem eiro.

Taču Pedrerols uzskata, ka Neimara iegūšanas mēģinājumi ir darbības imitācija “Barcelona” prezidenta Hosepa Bartomeo izpildījumā. “Domāju, ka viņš nevēlas pirkt Neimaru, bet vienkārši grib saglabāt savu reputāciju Lionela Mesi acīs,” pārliecināts žurnālists.

Ja darījums tomēr notiks, tad abām pusēm paliek arvien mazāk laikā. 2. septembris ir pēdējā diena, kad Spānijas līgas komandas drīkst papildināt komandu sastāvus.

ir visu laiku dārgākais futbolists, kuru 2017. gadā PSG iegādājās tieši no “Barcelona” vienības par 222 miljoniem eiro. Futbolists divās sezonās PSG rindās 58 spēlēs guva 51 vārtus, bet iepriekš četrās sezonās “Barcelona” sastāvā viņa rēķinā 105 vārti 186 mačos. Vēl pirms tam piecas sezonas pārstāvēja Brazīlijas vienību “Santos”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par