Medijs: Pēdējā brīdī nojukusi Znaroka un “Dynamo” vienošanās

06/04/2021 17:28

Pēdējā brīdī nojukusi Oļega Znaroka un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas “Dynamo” vienošanās un tā rezultātā Znaroks nekļūs par “Dynamo” galveno treneri, ziņo krievu medija “Match TV” avoti.

Iepriekš portāli “Metaratings” un “Sport-Express” norādīja, ka vienošanās starp “Dynamo” un Znaroku jau ir panākta, un oficiāls ziņojums esot tikai laika jautājums. Jaunākā informācija liecina, ka Znaroks nekļūs par “Dynamo” stūrmani.

“Match TV” esošo situāciju raksturo kā “negaidītu”. Pirmdien abas puses jau bija vienojušās par teju visām detaļām, taču ne par to, kas būs Znaroka asistenti. Tas esot bijis galvenais šķērslis, kādēļ treneris un Maskavas klubs nespēja vienoties. “Match TV” gan nenosauc, kādas bijas galvenās problēmas asistentu jautājumos.

Žurnālists Dmitrijs Jerikalovs savā “Telegram” kanālā izteicis minējumu, ka “Dynamo” vadība vēlas saglabāt esošos asistentus, kuri tiek uzskatīti par perspektīviem speciālistiem, kamēr Znaroks, visticamāk, izteica vēlmi līdzi ņemt Hariju Vītoliņu. Tādā gadījumā kāds no esošajiem asistentiem būtu jāatlaiž, ko “Dynamo”, visticamāk, nevēlas darīt.

Dalību Gagarina kausa izcīņā “Dynamo” noslēdza, Rietumu konferences pusfināla sērijā pret Sanktpēterburgas SKA zaudējot ar 1-4. Tiek ziņots, ka dinamiešu galvenā trenera Vladimira Krikunova mērķis bija aizvest komandu vismaz līdz konferences finālam. Tas nav izpildīts un tāpēc treneris atstās amatu.

Kā galvenie pretendenti uz Krikunova aizvietošanu tika minēti Aleksejs Kudašovs un Znaroks. “Dynamo” vārds nav svešs bijušajam Latvijas izlases galvenajam trenerim, kurš Maskavas klubā jau strādāja no 2010. līdz 2014. gadam, divas reizes aizvedot šo vienību līdz uzvarai Gagarina kausā. Tāpat jāatzīmē, ka Znaroks bija vērojams “Dynamo” arēnas tribīnēs mačos pret SKA. KHL karjeras laikā Znaroks strādājis arī HK MVD un Sanktpēterburgas SKA, ar kuru viņam arī vienu reizi izdevies kļūt par čempionu. Savukārt iepriekšējās divās sezonās viņš pildīja galvenā trenera pienākumus “Spartak” vienībā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…