“Dinamo” mutiski vienojusies ar kādreizējo kapteini un vairākiem Latvijas izlases spēlētājiem

Miks Indrašis, sportazinas.com
Miks Indrašis | Foto: Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” vēl nav saņēmis budžeta apstiprinājumu gaidāmajai sezonai, taču organizācijas padomes priekšsēdētājs aicināja “paļauties uz pozitīvu iznākumu”, ziņo “Latvijas Radio” korespondents Mārtiņš Kļavenieks.

Jau vēstīts, ka pēc aptuveni nedēļas KHL komandām sāksies pirmssezonas treniņnometnes. Ja visiem klubiem sastāvi ir gandrīz nokomplektēti, tad Rīgā šis process ir sākuma stadijā, jo pašlaik līgumi ir vien pieciem hokejistiem. Tie ir vārtsargs Reinis Liepiņš (19), aizsargs Ernests Ošenieks (18), kā arī uzbrucēji Emīls Ģēģeris (20), Patriks Zabusovs (19) un Jānis Švanenbergs (18).

Iepriekš vairāki anonīmie avoti vēstīja, ka “Dinamo” izdevies saņemt finansējumu no sponsoriem un klubs tuvākajā laikā varētu uzsākt sastāva komplektāciju, tomēr oficiāli šī informācija nav apstiprināta.

“Strādājam tagad pie līgumiem, ir jau konkrēti sponsori. Darbs ir pavirzījies uz priekšu un skatāmies uz dzīvi pozitīvi,” teica Savickis. “Drošības sajūta būs tad, kad ienāks pirmā nauda. Kad būs parakstīts līgums, ja tāds būs, tad uzreiz ķersimies pie praktiskas realizācijas. Plānojam sākt nometnes, bet, pirms nav parakstīts līgums un nauda nav ienākusi, negribētu izteikties,” situāciju komandā komentēja Savickis.

“Latvijas Radio” rīcībā esošā informācija liecina, ka pašlaik mutiska vienošanās ir panākta vairākiem izlases hokejistiem – Mārtiņu Karsumu, Miku Indraši, Lauri Dārziņu, Oskaru Cibuļski un citiem.

Cibuļskis Rīgas klubā spēlēja no 2009. līdz 2017. gadam, vēlāk pārceļoties uz Čehiju. Hradeckrāloves “Mountfield” aizsargs nospēlēja trīs gadus. Viņš atzīst, ka ir runājis ar “Dinamo” pārstāvjiem, tomēr nekāda vienošanās vēl nav panākta. “Mājās spēlēt ir baigi forši, bet jāskatās, kādi ir nosacījumi. Šajā situācijā nevar zināt, kas notiks, kas būs, kas nebūs. Man ar Rīgas “Dinamo” ir bijušas sarunas, bet arī Eiropā ir bijušas sarunas. Ja man pašlaik nav klubs, tas nenozīmē, ka gaidu uz Rīgu. Skatīšos, kā situācija attīstīsies,” atzīst Cibuļskis.

Aizvadītajā sezona “Dinamo” ar 41 punktu 62 mačos finišēja priekšpēdējā vietā Rietumu konferencē. Pēc sezonas darbu zaudēja Ģirts Ankipāns un visi viņa palīgi, savukārt līgumi beigušies gandrīz visiem hokejistiem.

Starpsezonā kā potenciālie treneri tika minēti vairāki Latvijas un ārzemju speciālisti. Tomēr pēdējā informācija liecina, ka pašlaik izvēle notiek starp Pēteri Skudru, kurš aizvadītās sezonas laikā tika atlaists no Čeļabinskas “Traktor”, kā arī Borisu Mironovu, kurš pildīja asistenta pienākumus Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par