Medijs: Šmits būs viens no pēdējo sezonu vislabāk apmaksātākajiem “Žalgiris” spēlētājiem

08/06/2023 17:34
Nokopēts
Rolands Šmits

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” spēlētājs Rolands Šmits, noslēdzot jaunu līgumu ar komandu, būs viens no pēdējo gadu vislabāk apmaksātākajiem Kauņas vienības basketbolistiem, vēsta medijs “BasketNews“.

Jau vēstīts, ka Šmits “Žalgiri” turpinās pārstāvēt līdz 2025./2026.gada sezonas beigām. Šmits pievienojās “Žalgiris” pirms šīs sezonas, noslēdzot līgumu uz diviem gadiem, taču abas puses vienojušās par sadarbības turpināšanu arī uz nākamajiem trīs gadiem. Jāpiemin, ka līgumā ir iestrādāts punkts, ka Šmits pēc katras sezonas beigām var atstāt komandu, izņemot šo vasaru.

Medijs norāda, ka Šmitam piedāvāt līgumu bez “Žalgira” bijušas ieinteresētas arī Belgradas “Partizan” un Telavivas “Maccabi” vienības. “Maccabi” pat esot varējis izteikt trīs gadu piedāvājumu.

“Taču Šmita iespējas bija skaidras. Viņam ir vadošā loma Eirolīgas izslēgšanas spēļu komandā, milzīga uzticība no komandas biedriem, treneru personāla un visas organizācijas. Viņu un viņa ģimeni viss šeit apmierina, jo viss ir pieejams, kā arī viņš spēlē tuvu Latvijai,” raksta “BasketNews”.

Arī pats basketbolists atzinis, ka “Žalgirī” jūtas ļoti labi. “Jūtos labi un svarīgs. Neviens nezina, kā būtu citās vietās, bet līdz šim man šeit patīk. Mana ģimene un draugi var viegli atbraukt ciemos. Pirms manas ierašanās šeit visi cilvēki, kas šeit iepriekš spēlējuši jau teica, ka es nenožēlošu šo lēmumu un izbaudīšu. Jūtos ļoti labi un laimīgs.”

Protams, ka būtisku lomu spēlējusi arī līguma vērtība. “BasketNews” avoti vēsta, ka Šmits būs viens no pēdējo sezonu vislabāk apmaksātākajiem “Žalgiris” spēlētājiem. Reizē tā ir ne tikai uzslava Šmitam, bet arī milzīga atbildība, jo šī organizācija parasti atturas slēgt šādus līgumus.

Teicamais sniegums atmaksājas – “Žalgiris” ar Šmitu pagarina līgumu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.6
1.73
3.7
2.95
2.25
1.98
3.7
3.6
2.37
3.9
2.6
1.12
10.5
18.5
4.1
3.4
1.9
1.21
7.25
12
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām