Trinkjēri noraida izskanējušo informāciju par Latvijas izlases vadīšanu

Andrea Trinkjēri, sportazinas.com
Andrea Trinkjēri
Foto: novosti.rs

Itālijas basketbola treneris Andrea Trinkjēri noraidījis medija “Eurohoops” šodien publicēto informāciju, ka viņš kļūs par Latvijas izlases galveno treneri.

Medijs šodien vēstīja, ka 50 gadus vecais treneris jau devis piekrišanu kļūt par valstsvienības treneri, tomēr šī informācija vēl nav apstiprināta oficiāli.

Pēc izskanējušās informācijas par Trinkjēri nākamo darba vietu, treneris pats publicēja ziņu, norādot, ka tā nav patiesa.

Kā zināms, iepriekš publiskajā telpā izskanējuši divu potenciālo treneru vārdi: bez Trinkjēri par izlases galveno treneri izskatīts arī bijušais komandas spēlētājs Roberts Štelmahers, kurš gaidāmajā sezonā vadīs Tallinas “Kalev”.

Vēlāk Trinkjēri atbildējis “Eurohoops” žurnālistam, norādot, ka pagaidām darījums par Latvijas izlases vadīšanu nav noslēgts, un aicinot fokusēties uz to, ka nekas nav noticis.

Ja Trinkjēri kļūs par Latvijas komandas treneri, tā būs itāļa otrā pieredze, vadot kādu izlasi, jo no 2013. līdz 2014.gada Trinkjēri vadīja Grieķijas valstsvienību.

Trinkjēri labi zināms Latvijas izlases saspēles vadītājam Jānim Strēlniekam, jo viņš pie itāļa spēlēja pārstāvot Bambergas “Brose” vienību. Ar Bambergas komandu Trinkjēri vietējā čempionātā triumfēja trīs reizes četrās sezonās.

Iepriekšējā sezonā Trinkjēri vadīja Serbijas klubu Belgradas “Partizan”, aizvedot vienību līdz uzvarai Serbijas kausa izcīņā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par