Medvedevs: ir vairāki apstākļi, kas runā par labu Zaripovam, lai viņu attaisnotu

Danis Zaripovs, sportazinas.com
Foto: KHL.ru

Kontinentālās hokeja līgas () direktoru padomes loceklis un bijušais līgas vadītājs Aleksandrs Medvedevs paudis cerību, ka Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) pārskatīs Danisam Zaripovam piespriesto divu gadu diskvalifikāciju par dopinga lietošanu.

“Ļoti ceru, ka CAS ņems vērā visus apstākļus, ka saistīti ar Danisa Zaripova piespriesto diskvalifikāciju, jo situācija nav tik viennozīmīga. Ja viņu attaisnotu, tas būtu lieliski. Gan līgai, gan pašam hokejistam,” iesāka Medvedevs.

KHL direktoru padomes biedrs turpināja: “Ja Zaripova pusei nebūtu cerības un argumenti, lai sods tiktu samazināts vai atcelts, nedomāju, ka viņi iesniegtu apelācijas prasību. Ir vērts arī pieminēt, ka abu neatļauto vielu klātbūtne organismā nepārsniedza pieļaujamo normu. Un ir arī vēl citi faktori, kas var palīdzēt Danisam situācijas atrisināšanā.”

“Tikai abu vielu mijiedarbības rezultātā tās uzrādījās dopinga provē, kas norāda, ka vielas netika lietotas, lai uzlabotu sniegumu. Taču mēs visi labi pazīstam Zaripovu. Viņš kā sportists ir paraugs. Viņam nav bijusi nepieciešamība lietot aizliegtās vielas vai kaut ko slēpt. Skatīsimies kā lietas virzīsies uz priekšu CAS un, cik būs mūsu spēkos, atbalstīsim Zaripovu,” nobeidza Medvedevs.

Iepriekš tika ziņots, ka hokejista asinīs atrastas “s6.a” klases vielas – stimulātori.

Zaripovs Krievijas izlases rindās trīs reizes kļuvis par Pasaules čempionu un ir četrkārtējs KHL čempions.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par