Meiera un Raimo “Kalev”/”Cramo” Igaunijas finālu sāk ar uzvaru pār Mazura vadīto klubu

18/05/2023 23:32
Mārtiņš Meiers

Latvijas basketbolistu Mārtiņa Meiera un Zigmāra Raimo pārstāvētā Tallinas “Kalev”/”Cramo” ceturtdien Igaunijas čempionāta finālsērijas pirmajā spēlē mājās ar rezultātu 71:65 (13:18, 23:14, 16:21, 19:12) uzvarēja Nikolaja Mazura vadīto “Tartu Universitāte”/”Maks & Moorits” komandu. Sērijā līdz trīs uzvarām ar rezultātu 1-0 vadībā ir Tallinas klubs.

Meiers nepilnās desmit minūtēs guva sešus punktus un izcīnīja divas atlēkušās bumbas, iekrājot sliktāko +/- rādītāju komandā (-14). Raimo nepilnās 14 minūtēs pa grozu nemeta, izcīnīja vienu bumbu zem groza, atdeva rezultatīvu piespēli un tika pie trešā labākā +/- rādītāja uzvarētāju rindās (+16).

Talliniešiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Oleksandrs Kovļars, bet pretiniekiem 16 punkti un septiņas atlēkušās bumbas bija Džiteriusam Gordonam.

Pērn finālsērijā “Parnu Sadam” ar rezultātu 3-0 uzvarēja Mazura vadīto Tartu vienību. Pērnaviešu rindās par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Andris Misters.