Meieram 14 punkti, “Enisey” nespēj izrāpties no pēdējās vietas VTB līgā

15/03/2018 21:09

Latvijas basketbola izlases centra spēlētājs Mārtiņš Meiers ceturtdien guva 14 punktus VTB Vienotās līgas mačā, taču neglāba Krasnojarskas “Enisey” komandu no zaudējuma pret Tallinas “Kalev/Cramo”.

“Enisey”, aizvadot pirmo oficiālo maču pēc mēneša pārtraukuma, viesos ar rezultātu 88:97 (25:29, 20:22, 14:24, 29:22) piekāpās Igaunijas vadošajai komandai Tallinas “Kalev”/”Cramo”.

“Enisey” komanda pirmajā ceturksnī iekrāja piecu punktu pārsvaru, bet līdz ceturtdaļas beigām jau bija zaudējusi vadību, turpmāko cīņas gaitu atrodoties iedzinējos.

Meiers šajā spēlē laukumā bija 26 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā realizēja piecus no septiņiem divpunktu metieniem un četrus no sešiem soda metieniem.

Tāpat jūrmalnieks izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, bloķēja vienu metienu, pieļāva divas kļūdas, trīs reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja trīs piezīmes. Viņš šajā mačā tika pie 17 efektivitātes koeficienta punktiem, kas bija otrs labākais rādītājs komandā.

“Enisey” rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem bija amerikānis Marks Laionss, kamēr 15 punktus iemeta Deniss Zaharovs.

Tallinas komandas uzvaru ar 29 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām kaldināja Melnkalnes basketbolists Bojans Subotičs.