Meieram astoņi punkti 13 minūtēs Adrijas līgas cīņā

02/03/2020 21:23

Latviešu basketbolists Mārtiņš Meiers pirmdien guva astoņus punktus 13 minūtēs Adrijas līgas spēlē, palīdzot Podgoricas “Budučnost VOLI” komandai savā laukumā svinēt panākumu.

Melnkalnes klubs mājās ar 93:88 (27:18, 22:12, 21:33, 23:25) apspēlēja citu Melnkalnes vienību Baras “Mornar”.

Meiers laukumā pavadīja 13 minūtes un četras sekundes, kuru laikā realizēja trīs no četriem divpunktu metieniem, kā arī abus “sodiņus”. Tāpat latviešu centra spēlētājs izcīnīja divas atlēkušās bumbas, reizi rezultatīvi piespēlēja, reizi kļūdījās, pa divām reizēm pārkāpa noteikumus un izprovocēja piezīmi pretiniekam, kā arī tika pie efektivitātes koeficienta mīnus pieci.

“Budučnost” komandā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Hasans Martins, 20 punkti un desmit rezultatīvas piespēles Džastinam Kobsam, bet viesiem pa 16 punktiem sakrāja Dereks Nīdhems un Enteibija Volers.

Peinera pārstāvētā Belgradas Belgradas “Partizan NIS” ar 16 uzvarām 20 cīņās ir turnīra līderpozīcijā, bet Meiera klubs ar 15 panākumiem tikpat dueļos ir otrajā vietā.

Iepriekšējā sezonā Adrijas līgā triumfēja Serbijas basketbola klubs Belgradas “Crvena zvezda mts”, tādējādi nodrošinot vietu šīs sezonas ULEB Eirolīgas turnīrā. Belgradas komanda fināla izšķirošajā, piektajā, spēlē savā laukumā ar 97:54 sagrāva Melnkalnes klubu Podgoricas “Budučnost VOLI”, sērijā līdz trim uzvarām gūstot virsroku ar 3-2.