Meiers ar pieciem punktiem kaldina “Enisey” graujošu uzvaru

27/10/2018 20:35

VTB Vienotajā basketbola līgā savu otro panākumu piecās cīņās izcīnījusi Mārtiņa Meiera pārstāvētā Krasnojarskas “Enisey”, kas ar rezultātu 95:73 viesos sagrāva Minskas “Tsmoki”.

Ja pēc pirmā puslaika viesiem piederēja vien sešu punktu liela vadība (48:42), tad turpmākajā spēles gaitā jau pilnībā dominēja “Enisey”, kas otrajās 20 minūtēs bija pārāka ar 16 punktu pārsvaru.

Sibīrijas komandas labā ar 31 punkta guvumu izcēlās amerikānis Džons Robertsons.

Mārtiņš Meiers 17:38 laukumā pavadītajās minūtēs izcēlās ar pieciem punktiem (1/5 – 2p., 3/4 – s.m.), kā arī savāca piecas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu piespēli, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja trīs piezīmes.

Citā spēlē otro uzvaru trīs mačos izcīnīja Saratovas “Avtodor”, kas rezultatīvā cīņā viesos ar 113:102 apspēlēja Tallinas “Kalev/Cramo”. Igaunijas čempiones rēķinā viena uzvara un trīs neveiksmes.

Savukārt ceturtajā pozīcijā esošā Krasnodaras “Lokomotiv-Kubaņ”, kas iekrājusi bilanci 3-1, izbraukumā ar 88:75 pārspēja “Nizhny Novgorod”, kam šis bija trešais zaudējums četrās spēlēs.