Meiers: Atbalstu ārzemnieka stāšanos izlases galvenā trenera amatā

Mārtiņš Meiers, sportazinas.com
Mārtiņš Meiers, Foto: LETA

Latviešu basketbolists Mārtiņš Meiers, kurš ikdienā pārstāv Krievijas klubu Krasnojarskas “Enisey” sarunā ar mediju “LSM” atklāja labprāt izlases galvenā trenera amatā redzētu ārzemju speciālistu.

“Vienmēr esmu gatavs sevi ziedot Latvijas valstvienībai un turpināšu to darīt arī nākotnē. Mēs esam tikai spēlētāji un darām, ko treneris liek,” atklāja centra pozīcijas spēlētājs.

28 gadus vecais Meiers pauda savas domas par izlases galvenā trenera izvēli: “Protams, sekošu līdzi jaunā galvenā trenera izvēles procesam, jo tas ir nozīmīgi. Jāskatās, kādi varianti parādīsies. Es varbūt atbalstītu ārzemnieka stāšanos amatā, lai ieviestu jaunas taktikas. Palīgiem, protams, jābūt latviešiem.”

“Vasara beidzot būs brīvāka un esmu jau ieplānojis, ka smagi strādāšu. Katru gadu izlasei ir citādāks sagatavošanās cikls, bet šogad pats varēšu strādāt un trenēt fizisko formu un tehniku,” pēcsezonas plānus komentēja Meiers.

Šajā sezonā Meiers 23 mačos VTB līgā caurmērā guvis 10,3 punktus un izcīnījis 6,2 atlēkušās bumbas. Latviešu basketbolists jau otro sezonu aizvada Krasnojarskas klubā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par