Meiers gūst desmit punktus ULEB Eirokausa mačā

23/10/2019 23:51

Latvijas izlases basketbolista Mārtiņa Meiera desmit punkti trešdien ULEB Eirokausa ceturtās kārtas spēlē neglāba Podgoricas “Buducnost” no zaudējuma pagarinājumā Stambulā, kamēr Artūra Žagara pārstāvētā Badalonas “Joventut” viesos atzina Kazaņas “Unics” pārākumu.

D apakšgrupas spēlē Mārtiņa Meiera pārstāvētā Melnkalnes vienība “Buducnost” izbraukumā līdzīgā spēlē ar rezultātu 83:84 (20:22, 24:22, 16:24, 16:10, 7:8) piekāpās Stambulas “Galatasaray”.

Meiers laukumā pavadīja 12 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā guva desmit punktus, iemetot četrus no deviņiem divpunktu metieniem, kā arī abus soda metienus. Viņš izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, reizi kļūdījās un spēli noslēdza ar deviņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Melnkalnes kluba rindās pa 20 punktiem guva Skots Bemforts un Džastins Kobss, kura rēķinā arī deviņas rezultatīvas piespēles. “Double-double” Hasanam Martinam – desmit punkti un 12 izcīnītās bumbas zem groziem.

“Buducnost” šosezon visās četrās spēlēs piedzīvojuši zaudējumus, tādējādi ieņemot pēdējo vietu apakšgrupā.

Tikmēr C apakšgrupas spēlē Artūra Žagara pārstāvētā Badalonas “Joventut” Kazaņā ar rezultātu 74:86 (21:26, 12:23, 20:21, 21:16) piekāpās Kazaņas “Unics”.

Žagars laukumā pavadīja 13 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā iemeta vienu no četriem trīspunktu metieniem, garām aizmetot vienīgo divpunktu metienu, kas deva trīs punktus. Viņam arī divas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles, viena pārķerta bumba un divas pieļautas kļūdas, spēli noslēdzot ar efektivitātes koeficientu +4.

Badalonas kluba rindās rezultatīvākais bija Klemens Prepeličs ar 22 punktiem un Alens Omičs ar 20 punktiem un 13 izcīnītām bumbām zem groziem. Badalonas komanda četrās spēlēs tikusi pie divām uzvarām, kas C apakšgrupā licis atkāpties uz ceturto vietu.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.