Meiers kaldina “Buducnost” panākumu ULEB Eirokausa spēlē

12/11/2019 22:33

Latvijas izlases basketbolists Mārtiņa Meiers otrdien ULEB Eirokausa septītās kārtas spēlē guva 11 punktus un palīdzēja Podgoricas “Buducnost” komandai svinēt pirmo uzvaru.

D apakšgrupas spēlē Melnkalnes vienība “Buducnost” viesos ar rezultātu 76:69 (13:22, 20:19, 31:8, 12:20) uzveica Itālijas klubu Trento “Dolomiti Energia”.

Meiers laukumā pavadīja 11 minūtes un četras sekundes, kuru laikā realizēja piecus no sešiem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, bloķēja vienu metienu, trīs reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un tika pie deviņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Melnkalnes kluba rindās ar 18 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un četriem bloķētiem metieniem izcēlās Hasans Mārtins, bet pretiniekiem 16 punktus guva Džeimss Blekmons.

“Buducnost” šosezon septiņās spēlēs izcīnījusi vienu uzvaru un apakšgrupā ir pēdējā starp sešām komandām.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.