Meinartam pa pieciem punktiem jaunatnes Eirolīgas kvalifikācijas spēlēs

25/03/2022 22:19
Frederiks Meinarts

Latvijas basketbolists Frederiks Meinarts piektdien guva pa pieciem punktiem divās “Adidas Next Generation” turnīra jeb jaunatnes Eirolīgas kvalifikācijas spēles, kamēr Pēteris Pinnis savā vienīgajā mačā guva divus punktus. Dienas pirmajā mačā Meinarta šajā turnīrā pārstāvētā Tbilisi ZPA komanda ar rezultātu 64:78 zaudēja “Barcelona” jauniešiem.

Meinarts nepilnās 16 minūtēs realizēja divus no sešiem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, bet nerealizēja divus tālmetienus. Viņam arī viena atlēkusī bumba, viens bloķēts metiens, trīs piezīmes un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

Dienas otrajā mačā ZPA ar 44:93 kapitulēja Telavivas “Maccabi” U18 komandai. Meinarts 13 minūtēs grozā raidīja vienu no sešiem divpunktu metieniem un vienu no diviem tālmetieniem, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pieļāva divas kļūdas un divreiz pārkāpa noteikumus.

Tikmēr Piņņa šajā turnīrā pārstāvētā “Patras” ar 78:82 zaudēja “Stellazzurra Roma” komandai. Pinnis deviņās minūtēs realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem un netrāpīja vienīgo “sodiņu”. Viņa kontā arī divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

Meinarts Latvijā pārstāv “Liepājas” komandu, bet Pinnis spēlē “VEF Rīga”/RSU vienībā. 2016.gadā par turnīra čempionu “Barcelona” komandas rindās kļuva Latvijas basketbolists Rodions Kurucs.