Meivezera un Makgregora cīņa tomēr nepārsit visus naudas rekordus

USA TODAY Sports

Kļuvis zināms, cik liela summa par biļešu tirdzniecību iekasēta par Floida Meivezera un Konora Makgregora aizvadīto boksa cīņu.

Informāciju publicējis Džeds Gudmans, kurš pārstāv Nevadas štata Atlētikas komisiju.

Par pārdotajām biļetēm iekasēti 55,4 miljoni ASV dolāru. Kopumā pārdotas 13 094 biļetes, bet bezmaksas biļetes esot izsniegtas 137 personām.

Šī summa ir daudz mazāka nekā iepriekš minēja UFC organizācijas prezidents Dana Vaits un bokseris Floids Meivezers. Vaits pēc cīņas izteicās, ka iekasēti 70 miljoni, bet Meivezers piesauca 80 miljonus ASV dolāru.

Tādējādi šī cīņa nav pārspējusi iepriekšējo rekordu un ieies vēsturē tikai kā otrā pārdotākā cīņa (pārdoto biļešu skaita ziņā), jo par Meivezera un Pakjao dueli cilvēki kopā samaksāja 72 miljonus dolāru.

Salīdzinājumam – par ukraiņa Genādija Golovkina un Saula Alvaresa cīņu biļetēs tika iekasēti 30 miljoni.

“T-Mobile” arēnā, Lasvegasā, kopumā ietilpst 20 tūkstoši skatītāju, bet kā izrādās, tad aptuveni 6 000 vietas palikušas tukšas, kas skaidrojams ar augstajām biļešu cenām.

Kā zināms, Floids Meivezers izcīnīja savu 50. uzvaru tik pat profesionālās boksa cīņās, uzvarot Īrijas UFC zvaigzni Konoru Makgregoru. Amerikāņu bokseris uzvaru izcīnīja 10. raundā, kad tiesnesis apturēja cīņu un uzvaru ar tehnisko nokautu piešķīra Meivezeram.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar