Meivezers atgādina Pakjao, kurš ir “boss”: Tu cīnies, jo tas ir nepieciešams, bet es cīnos, kad gribu

25/07/2019 18:32
Nokopēts
Floids Meivezers un Menijs Pakjao, www.sportazinas.com

Leģendārais amerikāņu bokseris Floids Meivezers esot pateicis filipīniešu boksa superzvaigznei Menijam Pakjao, kurš ir “boss”.

42 gadus vecais Meivezers bija ieradies uz Pakjao aizvadītās nedēļas cīņu pret amerikāni Kītu Tūrmanu, kurā filipīnietis svinēja uzvaru 12 raundu cīņā pēc punktiem.

https://www.instagram.com/p/B0SYJo5ljKy/?igshid=1gzreju8rdi88

Meivezers savā sociālā tīkla “Instagram” kontā publicējis trīs attēlus ar tekstu: “Es pelnu vairāk naudas nekā tu. Es tevi sakāvu mentāli, fiziski un financiāli. Tavā cīņā biju tikai tādēļ, lai pieskatītu tevi kā jau kārtīgs “boss” to darītu.”

“Par 12 raundu cīņu tu dabūji 12 miljonu ASV dolāru (8,96 miljoni eiro), bet es saņēmu deviņus miljonus dolāru (8 miljoni eiro) par triju minūšu duelī ar picas piegādātāju. Atceries, tu cīnies, jo tas ir nepieciešams, bet es cīnos, kad vēlos,” turpināja Meivezers.

Tikmēr 40 gadus vecais Pakjao atbildi parādā nepalika: “Tu ierodies uz manu cīņu un vēlāk izmanto manu vārdu “Instagram” ierakstā, bet es esmu tas, kurš vēlas būt svarīgs? Ja vēlies, būt svarīgs, tad piekrīti uz cīņu.”

Pakjao pagājušajā nedēļas nogalē izcīnīja pasaules čempiona jostu vieglajā svarā Pasaules boksa asociācijas (WBA) kategorijā. Pakjao karjeras laikā ir guvis 62 uzvaras, bet septiņas reizes arī zaudējis. Divreiz cīņas ar viņa dalību ir noslēgušās arī neizšķirti. Filipīnietis boksā debitēja 1995. gadā. Pakjao ir vienīgais bokseris vēsturē, kurš spējis izcīnīt pasaules čempiona titulus astoņās dažādās divīzijās.

Tikmēr Meivezers savu līdz šim pēdējo profesionālo boksa cīņu aizvadīja 2017. gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot UFC spīdekli Konoru Makgregoru. Savukārt aizvadītā Vecgada vakarā Japanā Floids paraugcīņā jau pirmajā raundā trīsreiz nokdaunēja vietējo kikboksa zvaigzni Tenšinu Nasukavu.

Amerikānis savā karjerā uzvarējis visos 50 profesionālajos dueļos (50-0, 27KO). 2015. gada maijā viņš arī pārspēja filipīnieti Pakjao. Meivezers juniors par “Gadsmita cīņu” dēvētajā duelī Lasvegasā pret Pakjao virsroku guva pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma, tomēr filipīnietis medijos vairākkārt paudis pārliecību, ka abi spīdeklī ringā tiksies vēlreiz jau tuvākajā nākotnē, un Pakjao revanšēsies par sāpīgo zaudējumu.

Meivezeram savulaik piederēja pasaules čempiona tituli piecās dažādās svara kategorijās, tostarp četri absolūtā čempiona tituli.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
1.28
5.5
11
2.05
3.75
3.3
2.2
4
2.75
1.53
4.6
4.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām