Meivezers atrāda savu automašīnu kolekciju (VIDEO)

Floids Meivezers, Konors Makgregors, sportazinas.com
Floids Meivezers juniors
Foto: Mark J Rebilas/USA Today Sports

Leģendārais amerikāņu bokseris juniors savā “Instagram” kontā publicējis video, kurā viņš atrāda savu personīgo autoparku.

Meivezers juniors pazīstams kā dārgu un ekskluzīvu automāšīnu kolekcionārs. Boksera garāžā atrodas desmit elites automobiļi. Video redzami sešiBentley” markas auto, divas “Mercedes” mašīnas, vienaLamborgini” un viena LaFerrari” automašīna. Interesanti, ka visas automašīnas ir melnā krāsā.

Meivezers juniors ir bijušais pasaules čempions boksā dažādās svara kategorijās un starptautiski atzītu organizāciju versijās. Amerikānis savas karjeras 50 cīņās vēl ne reizi nav zaudējis, turklāt 27 no šīm cīņām viņš ir uzvarējis ar nokautu.

Savu līdz šim pēdējo profesionālo boksa cīņu Meivezers juniors aizvadīja 2017. gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot UFC spīdekli Makgregoru. Savukārt aizvadītā Vecgada vakarā Japanā Floids paraugcīņā jau pirmajā raundā trīsreiz nokdaunēja vietējo kikboksa zvaigzni Tenšinu Nasukavu.

Iepriekš publiskajā telpā izskanēja runas, ka Meivezera juniora plānos ir aizvadīt boksa maču ar citu UFC zvaigzni, čempionu vieglā svara divīzijā, krievu Habibu Nurmagomedovu. Abas puses pauda gatavība šādas cīņas noorganizēšanai, taču šobrīd par to nav spējušas vienoties.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par