Meivezers japāņu cīkstonim: Turi galvu augšā

Floids Meivezers, sportazinas.com

Slavenais amerikāņu bokseris Floids Meivezers, kurš Vecgada vakarā Japānā jau pirmajā raundā ātri uzveica mājinieku Tenšinu Nasukavu, ieteicis savam pretiniekam turēt galvu augšā.

Meivezers dueli uzvarēja pēc 140 sekunžu cīņas. 41 gadu vecais sportists, kurš savā karjerā uzvarējis 50 no tikpat dueļiem, bija pārliecinošs favorīts pret 20 gadus veco japāni, kuram tā bija pirmā profesionālā boksa cīņa.

Nasukava ir kikbokseris, kurš nekad vēl nav zaudējis, gūstot panākumus 28 mačos, no kuriem 22 bijuši ar nokautu. Abu bokseru uzvaru rekordi gan šajā duelī netika ietekmēti, jo tas bija paraugmačs.

“Šī ciņa bija domāta, lai izklaidētu cilvēkus – mums bija ļoti jautri. Viņi vēlējās, lai cīņa notiek Japānā. Kāpēc gan ne?” pēc dueļa sacīja Meivezers. “Joprojām es un Nasukava neesam uzvarēti. Viņš ir lielisks cīkstonis un vēlos, lai cilvēki visā pasaulē viņu atbalsta. Turi savu galvu augšā, Tenšin!”

Cīņā bija iespējami maksimāli trīs raundi, kas ilgtu trīs minūtes. Duelis notika pēc boksa noteikumiem un tajā nebija tiesnešu. Nasukavam šajā cīņā tika piedraudēts, ka viņš var saņemt piecu miljonu dolāru sodu, ja veiks kikboksa paņēmienu pret Meivezeru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par