Meivezers jau pirmajā raundā “iznīcina” japāni Nasukavu (VIDEO)

31/12/2018 17:15
Nokopēts

Amerikāņu boksa superzvaigzne Floids Meivezers pirmdien jau pirmajā raundā tika galā ar japāni Tenšinu Nasukavu, kurš specializējies jauktajā cīņas mākslā (MMA).

Abu sportistu duelis pēc boksa noteikumiem notika pirmdien Japānā, tomēr tas norisinājās bez lielas intrigas, jo jau pirmajā raundā Meivezers trīs reizes noguldīja krietni jaunāko Nasukavu uz ringa grīdas, bet pēcāk guva uzvaru ar tehnisko nokautu, jo japāņa treneris nolēma dueli pārtraukt.

Amerikānis šajā divcīņā bija arī četrus kilogramus smagāks par savu pretinieku.

Abu sportistu duelis bija kā paraugcīņa, tāpēc tajā nebija tiesnešu. Maksimālais dueļa ilgums varēja būt trīs raundi pa trim minūtēm. Uzvaras gūšanai vajadzēja tikt pie tīra nokauta vai tehniskā nokauta.

Meivezera honorārs tiek lēsts deviņu miljonu dolāru (7,8 miljonu eiro) apmērā.

Kā iepriekš vēstīja japāņu mediji, ja Nasukava, kurš ir kikbokseris, cīņas laikā iespertu Meivezeram, japānim būtu soda naudā jāsamaksā pieci miljoni dolāru (4,4 miljoni eiro).

Pašlaik 41 gadu vecais Meivezers jau kādu laiku bija aizgājis no profesionālā boksa, tomēr tieši šīs cīņas dēļ nolēma atgriezties.

Savas boksera karjeras laikā Meivezers izcīnījis uzvaras visās 50 cīņās.

Tikmēr neuzvarēts savās 27 cīņās MMA bijis arī Nasukava, bet savas karjeras laikā viņš nekad nebija sacenties pret profesionālu bokseri.

Šis duelis arī neskaitījās oficiāls, tāpēc abi saglabājuši perfektu uzvaru/zaudējumu bilanci.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām