Meivezers mēģinājis veikt likmi uz savu uzvaru

Floids Meiveizers, sportazinas.com
Foto: REUTERS

Bokseris Floids Meivezers, kurš vakarnakt guva savu 50. uzvaru karjerā, ar tehnisko nokautu sakaujot UFC zvaigzni Konoru Makgregoru, neveiksmīgi mēģinājis izdarīt likmi uz savu uzvaru.

ESPN atsaucoties uz vairākiem avotiem vēsta, ka Meivezers vakar ap 15:30 ieradies kādā Lasvegesas atpūtas iestādē ar skaidru naudu un vēlējies izdarīt likmi. Sportists esot vēlējies veikt 400 tūkstošu ASV dolāru likmi uz savu uzvaru pirms desmitā raunda beigām, taču fakts, ka sportists liek uz ko citu, kā vienkārši savu uzvaru, visu sarežģījis un tas radījis kavēšanos.

Pēc tam Meivezers esot mēģinājis veikt likmi uz savu uzvaru ar nokautu, taču nav vēlējies gaidīt un tādēļ devies prom. Pēc avota īpašumā esošās informācijas Meivezers esot bijis ļoti noskaities un nav skaidrs, vai viņš nedevās uz kādu citu iestādi veikt likmi.

Meivezers, kurš sakāva Makgregoru desmitā raunda otrajā minūtē, būtu uzvarējis abas likmes, ko mēģināja veikt.

„Šķiet, ka uzlikām 100 tūkstošus uz uzvaru līdz desmitajam raundam,” ESPN atklāj Meivezers. „Es iedevu saviem puišiem sešu ciparu skaitli, lai viņi dodas veikt likmi. Man gan jānoskaidro, vai viņam izdevās likmi izdarīt, jo dienas sākumā es arī mēģināju un man to neļāva.”

Nedaudz vēlāk pēc intervijas atklājās, ka Meivezers esot piešķīris draugam 400 tūkstošus dolāru priekš likmes, taču uzlikt izdevies vien 87 tūkstošus.

Ne Nevadas štata atlētu komisijai, ne azartspēļu kontrolei ir kādi īpaši noteikumi, kas aizliegtu bokserim veikt likmes uz savu uzvaru.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar