Meivezers “pasveicina” Makgregoru: Tu aizej, bet man likās, ka vēlies uzveikt labāko…

Floids Meivezers, sportazinas.com
Floids Meivezers ringā pret Konoru Makgregoru | Foto: USA Today Sports

Slavenais amerikāņu vieglā svara bokseris , kurš karjeras laikā uzvarējis visās savās 50 profesionālajās cīņās, “pasveicinājis” vakar par karjeras beigām paziņojušo “Ultimate Fighting Championship” () cīkstoni Konoru Makgregoru.

Jau ziņots, ka vakar 31 gadu vecais īrs savā “Twitter” kontā uzrakstīja, ka viņa karjera cīņu sporta ir noslēgusies. UFC līdzjutēji gan skeptiski raugās uz šādu paziņojumu, sociālajā tīklā “Twitter” apšaubot Makgregora nodomu autentiskumu. Īru atlēts jau iepriekš divas reizes pavēstījis par karjeras beigām, taču allaž atgriezās cīņu arēnā.

“Ja nekļūdos, vai tik tu neteici Maikam Taisonam, ka mani uzvarēsi, ja aizvadīsim otru cīņu?” pie pēdējā Makgregora “Instagram” ieraksta komentēja 43 gadus vecais Meivezers. “Tagad tu aizej, bet man likās, ka vēlies uzveikt labāko… Jebkurā gadījumā, ja izdomā atgriezties, es būšu gatavs tevi atkal sodīt.”

Makgregors 2017. gada vasarā izmēģināja savus spēkus boksā, taču tolaik duelī pret Meivezeru desmitajā raundā ar tehnisko nokautu viņš pārliecinoši piekāpās leģendārajam amerikāņu sportistam.

Pēc dueļa radās jautājumi par to, vai sekos revanšs un vai tas būs boksa vai MMA formātā, taču, ņemot vērā, ka Makgregors paziņojis par karjeras beigām, revanša iespējamība kļuvusi arvien mazāka.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par