Meivezers turpinās “vākt naudu” un aizvadīs kārtējo pārbaudes cīņu

23/01/2023 22:39
Nokopēts
Floids Meivezers

Amerikāņu boksa superzvaigzne Floids Meivezers (50-0) žurnālistiem atklājis, ka aizvadīs pārbaudes cīņu pret realitātes šovu zvaigzni un bijušo jauktās cīņās mākslas (MMA) speciālistu Āronu Čalmersu (5-2 MMA, 1-0 boksā).

Duelis paredzēts 25. februārī “O2 Arena” Londonā. Sākotnēji Meivezers bija paredzējis cīņu ar “Muay Thai” sporta cīkstoni Liamu Herisonu, taču viņš traumas dēļ atteicies doties ringā.

“Sākotnēji man bija paredzēts stāties pretī citam pretiniekam, taču gadās savainojumi, un esmu priecīgs, ka Čalmerss nāca pretī, lai mēs varētu sniegt faniem to, ko viņi vēlas,” žurnālistiem sacīja Meivezers. “Līdzjutēji Lielbritānijā vienmēr pret mani ir bijuši  lieliski un atbalstījuši visas manas karjeras laikā, tāpēc šāds notikums tiek gaidīts jau ilgu laiku. Esmu priecīgs ierakstīt jaunu notikumu “O2 Arena” vēsturē.”

35 gadus vecais Čalmerss ir realitātes televīzijas zvaigzne un bijušais MMA cīkstonus, kurš savu jauktās cīņas mākslas karjeru pabeidza ar bilanci 5-2, taču savā vienīgajā cīņā boksā palicis nepārspēts – viņš pērn jūnijā debitēja ar panākumu pret Aleksanderu Zeledonu no Nikaragvas.

Pats Meivezers, kurš 2017. gadā savu profesionālo karjeru noslēdza ar bilanci 50-0, medijiem ir konsekventi teicis, ka viņš vairs nekad neatgriezīsies ringā profesionālā cīņā, bet tikai pārbaudes cīņās pret pretiniekiem, kuri nevar reāli viņu ievainot, tādā veidā arī iekasējot visai iespaidīgas naudas summas. Kopš tā brīža viņš devies ringā pret “YouTube” zvaigznēm Loganu Polu un Dedži Olatundži, diviem Japānas MMA cīkstoņiem, kā arī pret savu sparinga partneri.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām