Meivezers vēlas Tokijā cīnīties ar Pakjao

16/09/2019 09:17
Nokopēts
Floids Meivezers, www.sportazinas.com

Bijušais pasaules čempions boksā Floids Meivezers atklājis, ka notiek darbs pie potenciālas cīņas organizēšanas ar filipīniešu bokseri Meniju Pakjao.

“Šobrīd strādāju pie tā, lai notiktu cīņa Meivezers pret Pakjao, šeit, Tokijā, Japānā. Sekojiet jaunumiem,” pavēstījis 42 gadus vecais Meivezers, norādot, ka tā varētu būt paraugcīņa, ne profesionāls duelis, jo amerikānis negrasās atsākt savu karjeru.

Pēdējo reizi Pakjao ar Meivezeru ringā devās 2015.gadā Lasvegasā, uzvaru pēc punktiem izcīnot amerikānim. Cīņa pārsita visus skatījumu rekordus, atnesot abiem bokseriem lielākos honorārus boksa vēsturē.

40 gadus vecais Pakjao jūlijā izcīnīja WBA čempiona jostu, pēc punktiem uzvarot amerikāni Kītu Tūrmanu. Cīņu klātienē vēroja arī Meivezers, vēlāk izsakoties, ka pelna vairāk naudas kā Pakjao. Uz to filipīniēšu bokseris atbildēja, ka gaida, kad Floids beidzot piekritīs doties ringā, lai noskaidrotu labāko.

Pakjao karjeras laikā ir guvis 62 uzvaras, bet septiņas reizes arī zaudējis. Divreiz cīņas ar viņa dalību ir noslēgušās arī neizšķirti. Filipīnietis boksā debitēja 1995. gadā. Pakjao ir vienīgais bokseris vēsturē, kurš spējis izcīnīt pasaules čempiona titulus astoņās dažādās divīzijās.

Tikmēr Meivezers savu līdz šim pēdējo profesionālo boksa cīņu aizvadīja 2017. gada 26. augustā, Lasvegasā desmitajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot UFC spīdekli Konoru Makgregoru.

Savukārt aizvadītā Vecgada vakarā Japanā Floids paraugcīņā jau pirmajā raundā trīsreiz nokdaunēja vietējo kikboksa zvaigzni Tenšinu Nasukavu.

Amerikānis savā karjerā uzvarējis visos 50 profesionālajos dueļos (50-0, 27KO).

Meivezeram savulaik piederēja pasaules čempiona tituli piecās dažādās svara kategorijās, tostarp četri absolūtā čempiona tituli.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām