Mejerim šovs Saratovā – 100% precizitāte un “double-double”

26/01/2020 17:30

Fantastisku sniegumu VTB līgas spēlē demonstrēja Permas “Parma” basketbolists Mareks Mejeris, kurš ar rezultatīvu spēli kaldināja komandas uzvaru pār Saratovas “Avtodor” ar 85:78.

Mejeris šo spēli sāka starpa pieciniekā un šodien bija ļoti labā formā. Viņš laukumā pavadīja 32:43 minūtes un realizēja visus metienus – desmit no pustālās distances un trīs soda metienus, tādējādi sakrājot 23 punktus. Tāpat viņš bija labākais zem groziem, izcīnot desmit atlēkušās bumbas.

Savukārt Jānis Timma un Dairis Bertāns palīdzēja viņu pārstāvētajai VTB līgas komandai Maskavas apgabala “Khimki” svinēt uzvaru par Minskas “Tsmoki” ar 94:80, klubam svinot 14. uzvaru 15 spēlēs.

Timma šo spēli sāka starta pieciniekā. Viņš laukumā pavadīja 21:03 minūtes, kuru laikā iemeta 13 punktus (2p. 2/2, 3p. 2/6, s.m. 3/3), kas ir trešais labākas rādītājs komandā. Viņa kontā arī viena izcīnītā bumba zem groziem un divas piespēles.

Savukārt Bertāns šodien nospēlēja 22:31 minūti un iemeta sešus punktus, realizējot divus no četriem tālmetieniem. Latvietis izdarīja arī divas piespēles. Viņam trešais lielākais spēles laiks komandā un trešais lielākais sezonā.

Vēl vienā mačā CSKA bez Jāņa Strēlnieka tika pie panākuma pār “Nizhny Novgorod” ar 93:84.

“Khimki” ir VTB līgas līdere, sezonas laikā komanda piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu. Vicelīderes pozīciju ieņem CSKA ar 12 uzvarām 16 spēlēs. “Parma” ierindojusies desmitajā pozīcijā ar sešām uzvarām 15 mačos.