Mejeris: Šobrīd ir tāda stulba sajūta, bet šis viss ir vērtējams ar lielu pluss zīmi

08/07/2024 09:37
Nokopēts
Mareks Mejeris

Latvijas izlases basketbolists Mareks Mejeris pēc piedzīvotā zaudējuma Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā sarunā ar “Sportazinas.com” dalījās iespaidos par notikušo.

Jau vēstīts, ka Latvijas valstsvienība vakar “Arēnā Rīga” OS atlases cikla izšķirošajā spēlē ar 69:92 cieta sagrāvi pret Brazīliju, paliekot bez ceļazīmes uz četrgades nozīmīgāko sporta forumu. “Tukšums – tas laikam būtu īstais vārds šobrīd,” par to, kas “notiek galvā” pēc šāda zaudējuma, teica Mejeris, kurš bija tikai viens no trīs Latvijas basketbolistiem, kurš ieradās uz sarunām ar žurnālistiem.

Brazīlija pamatus uzvarai ielika jau pirmajā ceturtdaļā, to uzvarot ar 34:11, turklāt trāpot visus astoņus izpildītos tālmetienus. “Viņi trāpīja, bet mēs ne līdz galam pildījām spēles plānu. Pēc tam jau mums bija jāveic pakaļdzīšanās. Šķita, ka šodien ne līdz galam kaut kas sanāk, bijām “par īsu” visās pozīcijās,” par vājo spēles sākumu stāstīja basketbolists.

Otro ceturtdaļu Latvijai gan izdevās uzvarēt, bet pietuvoties tuvāk par -14 nespēja – pat pie mazākajiem momentiem, kad šķita, ka Latvija varētu “lauzt” spēles gaitu, brazīlieši allaž spēja atbildēt ar veiksmīgām darbībām abos laukuma galos. “Kaut kur mazliet visu laiku pietrūka – lielāko spēles daļu arī bija tāda sajūta. Centimetrs šur, centimetrs tur,” pauda Mejeris.

Viens no izlases pieredzējušākajiem spēlētājiem gan bija visai pozitīvi noskaņots, raugoties uz nākotni. Viņš norādīja, ka gūtā pieredze Rīgā noderēs turpmākajos turnīros. “Viss ir diezgan vienkārši – ir jākrāj pieredze šāda tipa spēlēs un turnīros. Jāaudzē “biezāka āda” mums kā izlasei, valstij, sportā kopumā,” pārliecināts bija Mejeris.

“Protams, šis viss ir vērtējams ar lielu pluss zīmi, bet šobrīd ir tāda stulba sajūta. Kad skatīsimies uz šo atpakaļ, tas ir diezgan liels panākums tikt šeit, kaut vai tas, ka bijām nopelnījuši iespēju spēlēt finālā. Negribas visu mest zemē, ka tas bija bezvērtīgi – dabūjām mācību. Turpmākajās reizēs, kad mums būs citi piegājieni, šī pieredze noderēs,” norādīja uzbrucējs.

Dairis Bertāns: Nebija atbrīvotības sajūta, kāda bija līdz šim

Dāvis Bertāns: Kad trīs tiesneši ir redzamākie laukumā, tas ir apkaunojums

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.49
4.57
6.23
1.57
4.2
5.5
1.43
4.76
6.99
1.38
5.18
7.51
3
3.2
2.45
2.25
3.75
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām