Mejeris: Uzbrukumā kaut ko “sakasīsim”, bet jānospēlē aizsardzībā

07/07/2024 13:55
Nokopēts
Mareks Mejeris

Latvijas basketbola izlases spēlētājs Mareks Mejeris sarunā ar “Sportazinas.com” un citiem medijiem atzina, ka komandai Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā pret Brazīliju jāspēlē līdzīgi kā pusfinālā.

Basketbolists norādīja, ka izdarīts viss nepieciešamais atjaunošanās process, lai būtu gatavība šī vakara mačam. “Nav jau pirmā reize, kad ir divas spēles divās dienās,” izteicās Mejeris. “Ir būts šādā situācijā un var paspēt atjaunoties. Tagad varbūt miegs nav tik svarīgs, jo viss ir mazliet uz emocijām un tas dod enerģiju. Protams, ka ir grūti gulēt, bet tā ir šādu turnīru sastāvdaļa.”

“No vakardienas spēles jāpaņem aizsardzība un jābūt agresīviem,” norādīja spēlētājs. “Uzbrukumā jau mēs kaut ko “sakasīsim”, bet jānospēlē aizsardzībā. Ja tas izdosies kā vakar un savāksim atlēkušās bumbas, tad arī būs vieglāk spēlēt uzbrukumā. Viņi uzbrukumā augšā aiz tālmetienu līnijas spēlē divu vīru sadarbības, tās mums ir jānosedz arī šodien. Abi saspēles vadītāji viņiem ir ļoti augstā līmenī, viņi ir jāierobežo un arī metēji apkārt, kas uzdevumu padara mazliet grūtāku. Domāju, ka spēle uzdevumu ziņā varētu būt līdzīga kā iepriekšējā pret Kamerūnu.”

Mejeris atzina, ka šī turnīra un spēles nozīmi, visticamāk, pa īstam varēs saprast tikai pēc tam. “Liekas, ka šo sapratīsim tikai tad, kad viss būs pagājis. Šobrīd tas viss ir emociju virpulis. Protams, ka ir forši pilnas arēnas priekšā spēlēt un likmes ir augstas, kas iedod vēl vairāk enerģiju, emocijas un visas foršās sajūtas, bet domāju, ka līdz galam to visu varēs aptvert tikai tad, kad tas viss būs beidzies. Pozitīvi vai negatīvi, tas jau tad būs otršķirīgi, bet tikai tad mēs sapratīsim visu, kas ir noticis.”

“Domāju, ka treneriem blociņā ir A, B, C plāna,” pauda Mejeris. “Ko liek, to daru, neko citu pateikt nevaru. Jāsaka liels paldies treneru štābam par izvēlētajām taktikām, tās mūs ir novedušas līdz šim, kur šobrīd esam. Mums ir jātur vienmērīgs spēlēs temps un ritējums. Jāmēģina spēlēt savā stilā, agresīvi, kustināt bumbu. Tad viņiem būs grūtāk aizsardzībā un mums būs vieglāk uzbrukumā.”

Žagars: Šī ir viena no svarīgākajām spēlēm, kāda manā karjerā ir bijusi

Tā diena ir klāt – Latvijas izlase aizvadīs izšķirošo spēli par ceļazīmi uz Parīzi

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.52
4.5
5.75
1.48
4.77
5.96
2.9
3.1
2.55
1.45
4.66
6.73
1.36
5.42
7.48
2.3
3.7
2.8
1.31
5.17
10.33
5.25
4.75
1.41
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām