Melbārdis: Ķibermanim uz nākamo sezonu pienākas gan labākā tehnika, gan stūmēji (VIDEO)

Latviešu titulētais bobsleja pilots , kurš savainojumu dēļ izlaida šo sezonu, uzskata, ka nebūtu pareizi atņemt vadošos stūmējus un labāku bobsleja tehniku Oskaram Ķibermanim, kurš šo sezonu aizvadīja ļoti veiksmīgi.

Ķibermanis šosezon divniekos galvenokārt startēja ar stūmēju Matīsu Mikni, kamēr četriniekos viņš papildus “aizņēmās” Melbārža stūmējus Jāni Strengu un Arvi Vilkasti.

šobrīd ir ļoti veiksmīgi aizvadījis sezonu un tāpēc viņam uz nākamo sezonu pienākas viss labākais – gan stūmēji, gan tehnika,” raidījumam “Sporta Studija” sacīja Melbārdis.

“Šobrīd es nezinu, kāda būs mana atgriešanās sacensību apritē. Gads šobrīd ir izlaists un man būs nepieciešams sākt pakāpeniski ar jauniem džekiem, ja kāds parādīsies testos,” turpināja Melbārdis, kurš laika gaitā ieguvis iesauku “Lielais Oskars”, kamēr Ķibermani mēdz dēvēt par “Mazo Oskaru”.

Melbārža lielākais mērķis šobrīd ir pienācīgi sagatavoties 2022. gada Pekinas Ziemas olimpiskajām spēlēm, turklāt 31 gadu vecajam sportistam stūmējus nācies meklēt pat sociālajos tīklos.

“Protams stūmēji vajadzīgi arī man, bet es viņus meklēju visai Latvijas izlasei. Šobrīd, kad nestartēju Ķibermanim un Ralfam Bērziņam pietiek stūmēju, bet kad atgriezīšos, sastāvu savākt būs grūti. Gribētos, lai komandas resursi pietiek gan Pasaules, gan Eiropas kausiem,” sacīja Melbārdis.

Ķibermaņa četrinieku ekipāža šosezon izcīnīja otro vietu pasaules čempionātā, kamēr divniekos Ķibermanis un Miknis palika sestajā pozīcijā. Savukārt Pasaules kausa kopvērtējumā gan divniekos, gan četriniekos Ķibermaņa pilotētās ekipāžas ieņēma otrās vietas.

Savukārt Melbārdis pagājušajā gadā kopā ar Strengu izcīnīja bronzas medaļas divniekos Phjončahanas olimpiskajās spēlēs, bet 2014. gada Soču olimpiādē viņš tika pie sudraba četriniekos un piektās vietas divniekos.

Vēlāk gan izrādījās, ka četriniekos uzvarējusī krievu ekipāža lietoja dopingu, kā rezultātā Melbārdis, Strenga, Vilkaste un karjeru noslēgušais stūmējs Daumants Dreiškens tika kronēti par čempioniem. Savukārt divniekos divas Krievijas ekipāžas saņēma diskvalifikācijas un rezultātā Melbārdis un Dreiškens tika pie bronzas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par