Meļņikai sezona Itālijā noslēgusies

25/04/2019 09:40

Latvijas basketbolistu Anetes Šteinbergas un Zentas Meļņikas pārstāvētās komandas trešdien cieta zaudējumu Itālijas čempionāta pusfināla ceturtajos mačos.

Anete Šteinberga trešdien palika bez punktiem, viņas pārstāvētajai Venēcijas “Umana Reyer” viesos ar rezultātu 57:66 (7:26, 19:12, 18:10, 13:18) piekāpjoties Raguzas “Passalacqua” vienībai, kas sērijās līdz trim uzvarām panākusi neizšķirtu 2-2.

Latvijas basketboliste laukumā pavadīja 24 minūtes un 32 sekundes, būdama pagalam neprecīza no spēles, jo aizmeta garām visus septiņus divpunktu metienus un abus divus tālmetienus.

Vēl viņas kontā bija septiņas atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba, trīs piezīmes un divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Sērijas izšķirošā, piektā, spēle notiks sestdien Venēcijā.

Tikmēr Zenta Meļņika guva 11 punktus spēlē, kurā viņas pārstāvētā Sanmartīno “Fila” savā laukumā ar 53:62 (13:16, 18:16, 10:17, 12:13) piekāpās Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas komandai Skio “Familia”, kas sērijā guva virsroku ar 3-1.

Meļņika 38 minūtēs un 44 sekundēs iemeta piecus no septiņiem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem.

Viņas kontā bija arī sešas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, trīs kļūdas, trīs piezīmes un četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

“Umana Reyer” regulārajā čempionātā ar 17 uzvarām 20 spēlēs kopvērtējumā bija otrā, kamēr “Fila” ar 13 panākumiem ieņēma ceturto vietu.