Mengaipeins ar “hat-trick” nokārto “Flames” uzvaru (VIDEO)

18/02/2020 08:59

Kalgari “Flames” kanādiešu uzbrucējs Endrjū Mengaipeins pirmdien izcēlās ar savu pirmo “hat-trick” Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē un palīdzēja savai komandai svinēt uzvaru, bet Vašingtonas “Capitals” uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins apstājies pirms maģiskās 700 vārtu robežas sasniegšanas.

“Flames” savā laukumā pēdējā trešdaļā atspēlējās un ar 6:4 (0:0, 1:2, 5:2) pārspēja Anaheimas “Ducks” komandu.

Mengaipeins iemeta komandas pirmos vārtus, panākot 1:1, kā arī divreiz izcēlās pēdējā trešdaļā. Viņš samazināja rezultāta starpību līdz 2:3, kā arī iemeta sestos vārtus savas komandas labā, panākot 6:3. Tāpat viņa kontā piespēle Metjū Tkačakam ceturto vārtu guvumā.

Pretiniekiem divi rezultativitātes punkti (1+1) Jākobam Silfverbergam.

Joprojām maģisko 700 gūto vārtu robežu nevar sasniegt krievu uzbrucējs Aleksands Ovečkins, kurš apstājies divu “golu” attālumā no tās.

Spēlē, kurā Vegasas “Golden Knights” mājās pieveica Vašingtonas “Capitals” ar 3:2 (2:0, 1:0, 0:2), Ovečkins piekto spēli pēc kārtas palika bez iemestas ripas, taču izcēlās ar efektīgu spēka paņēmienu, palīdzot uz savas komandas soliņa nokļūt mājinieku aizsargam Neitam Šmitam.

Viesiem nelīdzēja arī divi trešajā periodā gūti vārti Tīdžeja Ošī izpildījumā. Divas rezultatīvas piespēles Jakubam Vrānam. Tikmēr viesu vārtsargs Marks-Andrē Flerī atvairīja 25 mājinieku metienus.

Komandas rekordu ar 11.uzvarēto spēli pēc kārtas sasniedza Tampabejas “Lightning”, kas viesos pagarinājumā ar 4:3 (0:1, 3:1, 0:1, 1:0) pieveica Kolorādo “Avalanche”.

Uzvaras vārtus, atbruņojot pretinieku savā zonā un realizējot izgājienu vienam pret vārtsargu, guva Ņikita Kučerovs.

Kolorādo vienības labā pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja Neitans Makinons (1+1) un Gabriels Landeskogs (0+2), taču sāpīgu triecienu bortā piedzīvoja viens no “Avalanche” vadošajiem hokejistiem Miko Rantanens.