Menhengladbahas “Borussia” pēc panākuma nonāk trešajā vietā Bundeslīgas tabulā

31/05/2020 19:41
Menhengladbahas

Menhengladbahas “Borussia” svētdien svinēja graujošu uzvaru Vācijas futbola bundeslīgas spēlē, pakāpjoties turnīra tabulā par divām vietām uz trešo pozīciju, bet Dortmundes “Borussia” nostiprinās otrajā vietā pēc panākuma viesos.

Menhengladbahas “Borussia” sagrāva Berlīnes “Union” ar 4:1 (2:0).

Florians Neihauss 17.minūtē atklāja rezultātu, un Markuss Tirams 41.minūtē dubultoja mājinieku pārsvaru.

Otrā puslaika 50.minūtē ar precīzu raidījumu intrigu atgrieza Sebastians Andešons, panākot 1:2.

Tomēr vēl divi vārti Menhengladbahas izpildījumā noformēja vienības uzvaru ar 4:1 un pakāpšanos uz trešo vietu turnīra tabulā, kas dod tiesības spēlēt nākamās sezonas Čempionu līgas grupu turnīrā.

Savus otros vārtus spēlē un atkal no tautieša francūža Alasana Pleas piespēles 59.minūtē guva Tirams, bet punktu mačam 81.minūtē pielika pats Plea.

“Tas, protams, ir jauks skaitlis,” sacīja Neihauss, kurš Menhengladbahas labā iesita kluba 3000.vārtus bundeslīgā. “Tomēr esmu daudz laimīgāks par uzvaru cīņā par vietu Čempionu līgā. ”

“Kad mēs pieļaujam tik daudzas kļūdas, beigās ir  grūti uzvarēt spēli,” atzina “Union” treneris Urss Fišers.

Otrā svētdienas spēlē “Paderborn” savā laukumā ar 1:4 (0:0) atzina vicelīdera Dortmundes “Borussia” pārākumu.

Uzvaru dortmundieši panāca triju minūšu laikā. 54.minūtē rezultatīvs sitiens padevās Torganam Azāram, bet trīs minūtes vēlāk izcēlās Džeidons Sančo – 2:0 “Borussia” labā.

72.minūtē ar 11 metru soda sitienu vienus vārtus atguva Uve Hīnemeiers, taču vēl viens Sančo “gols” pēc Azāra piespēles tikai divas minūtes vēlāk mājiniekus salauza, un spēles beigās sešu minūšu laikā viņi zaudēja vēl trīs vārtus.

85.minūtē izcēlās Ahrafs Hakimi, vēl pēc četrām minūtēm – Marsels Šmelcers, bet pieliktā laika pirmajā minūtē Sančo noformēja otro “hat-trick” divās svētdienas bundeslīgas spēlēs, panākot 6:1 viesu labā.

“Borussia” pietuvojās līderei Minhenes “Bayern” līdz septiņu punktu attālumam, bet līgas pastarīte “Paderborn” ar 19 punktiem par astoņiem punktiem atpaliek no 16.vietā esošās Diseldorfas “Fortuna”, kam šobrīd būtu jāpiedalās pārspēlēs par vietas saglabāšanu līgā ar otrās bundeslīgas trešo labāko komandu.

“Es gandrīz neko neteicu,” par savu pieeju pēc pirmā puslaika izteicās uzvarētāju treneris Lisjens Favrs. “Tikai to, ka mums jāturpina spēlēt.” Šveicietis bija pārliecināts, ka Paderbornas vienība nespēs tikpat labi spēlēt līdz mača beigām un nogurs.

“Pirmajā spēles pusē mēs neļāvām Dortmundei neko izveidot,” sacīja Hīnemeiers.

“Rezultāts neatbilst spēlei.”

Jau ziņots, ka piektdien Leverkūzenes “Bayer” viesos uzvarēja “Freiburg” ar 1:0 (0:0).

Sestdien “Bayern” savā laukumā ar 5:0 (3:0) sagrāva Diseldorfas “Fortuna” komandu un, lai nodrošinātu savu 30.Vācijas čempiontitulu, “Bayern” komandai atlikušajās piecās spēlēs pietiek ar deviņiem punktiem.

“VfL Wolfsburg” mājās ar 1:2 (0:1) piekāpās Frankfurtes “Eintracht”, “Hoffenheim” izbraukumā ar 1:0 (1:0) guva virsroku pār “Mainz 05”, Brēmenes “Werder” izbraukumā ar 1:0 (1:0) apspēlēja Gelzenkirhenes “Schalke 04”, bet Berlīnes “Hertha” savās mājās ar 2:0 (1:0) uzvarēja “Augsburg” vienību un pēc nepārliecinošā sezonas sākuma no vietas Eiropas līgā, ko šobrīd ieņem “VfL Wolfsburg”, atpaliek vien vairs par četriem punktiem.

Kārtas pēdējā mačā pirmdien “Leipzig” izbraukumā cīnīsies ar “Koln”.

Kopvērtējuma vadībā ar 67 punktiem 29 spēlēs ir Minhenes “Bayern” komanda, kurai ar 60 punktiem seko Dortmundes “Borussia”. Trešo vietu ar 56 punktiem tagad ieņem Menhengladbahas “Borussia”, kam ir tikpat punktu kā ceturtajā vietā esošajai Leverkūzenes “Bayer”. “Leipzig” seko ar 55 punktiem 28 spēlēs, par 13 punktiem apsteidzot “VfL Wolfsburg” un “Hoffenheim”.