“Mercedes” piloti dominē Itālijas “Grand Prix” pirmajos treniņbraucienos

Mercedes
"Mercedes" | Foto: F-1

“Mercedes” piloti Valteri Botass un Lūiss Hamiltons piektdien bija ātrākie Pirmās formulas () pasaules čempionāta astotā posma – Itālijas “Grand Prix” – pirmajās divās treniņbraucienu sesijās.

Pirmajā braucienā Botass Moncas trasi veica vienā minūtē un 20,703 sekundēs, par 0,245 sekundēm pārspējot Hamiltonu.

No Botasa 0,797 sekundes atpalika Aleksandrs Albons (“Red Bull”), ceturtais bija Daniils Kvjats (“Alpha Tauri”), piekto rezultātu uzrādīja Makss Verstapens (“Red Bull”), bet sestais palika Pjērs Gaslī (“Alpha Tauri”). Verstapens pirmajā sesijā paguva arī avarēt.

Otrajā sesijā ātrākais ar vienu minūti un 20,192 sekundēm bija Hamiltons, 0,262 sekundes lēnāks bija Botass, bet tālāk ar 0,897 sekunžu deficītu bija Lendo Noriss (“McLaren”).

Ceturtais ātrākais laiks bija Gaslī, piektais – Verstapenam, bet sestais bija Karloss Sainss juniors (“McLaren”).

Sestdien būs vēl viena treniņbraucienu sesija un kvalifikācija, bet Itālijas Lielās balvas izcīņa gaidāma svētdien.

Pēc septiņiem aizvadītajiem posmiem kopvērtējumā līderis ar 157 punktiem ir Hamiltons, 110 punkti ir Verstapenam, bet Botass seko ar 107 punktiem. Ceturtajā pozīcijā ar 48 punktiem Albons.

Šosezon bija plānots aizvadīt rekordlielu sacīkšu skaitu (22), taču koronavīrusa pandēmijas dēļ organizatori šobrīd apstiprina 17 posmu norisi.

Iepriekšējā sezonā par pasaules čempionu tika kronēts Hamiltons, kurš triumfēja sesto reizi karjerā un trešo reizi pēc kārtas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par