Merzļikina konkurents sezonu sāk ar neveiksmi pret “Maple Leafs” (VIDEO)

05/10/2019 08:16

Latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas “Blue Jackets” sezonas pirmajā spēlē piedzīvoja zaudējumu pret Toronto “Maple Leafs” ar 1:4.

Jau iepriekš tika ziņots, ka šajā spēlē Kolumbusas vārtus sargās soms Jonas Korpisalo. Toronto atklāja rezultātu pirmajā trešdaļā, kad Mičs Mārners realizēja vairākumu. Pamatlaika vidū Kodijs Sesī ar plaukstas metienu no iemetiena apļa dubultoja viesu pārsvaru, bet četras minūtes vēlāk neveiksmīgi nospēlēja “Maple Leafs” vārtsargs Frederiks Andersens, ļaujot “Blue Jackets” hokejistam Kemam Atkinsonam samazināt deficītu līdz minimumam – 1:2.

Trešā perioda sākumā Mārners izlauzās pie vārtiem un izdarīja metienu, bet Korpisalo ar kājsargu ieraidīja ripu vārtos, savukārt punktu pielika Ostons Metjūzs, kurš arī bija precīzs vairākumā. Mārners spēli noslēdza ar diviem vārtiem un piespēli, savukārt aizsargs Morgans Railijs atzīmējās ar trīs piespēlēm.

Merzļikins šo maču noskatījās no komandas soliņa. Viņa konkurents par vietu “Blue Jackets” vārtos Korpisalo atvairīja 25 no 29 metieniem jeb 86,2%.

Nākamo spēli “Blue Jackets” aizvadīs naktī uz 6. oktobri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas “Penguins”.