Merzļikina ”Lugano” izcīna graujošu uzvaru, panākumi arī Galkina un A. Homjakova pārstāvētajiem klubiem

19/09/2018 22:56
Elvis Merzļikins, Sportazinas.com

Latviešu hokejistu Elvja Merzļikina, Aleksandra Galkina un Artūra Homjakova pārstāvētie klubi šovakar izcīnīja uzvaras dažādos turnīros, taču mūsu spēlētāju nopelni komandu panākumus nebija lieli.

Elvis Merzļikins šovakar palika rezervē, taču viņa pārstāvētā ”Lugano” Šveices kausa 1/16 fināla spēlē ielaida tikai vienus vārtus un viesos ar 7:1 sagrāva ”Brandis” hokejistus. Pamatus uzvarai ”Lugano” ielika otrajā trešdaļā, kuras laikā guva četrus vārtus un panāca četru ripu pārsvaru (4:0)

Merzļikina konkurents Stefans Milers vienīgo reizi kapitulēja nepilnas 11 minūtes līdz pamatlaika beigām. Latvijas izlases vārtsargs šo sezonu uzsācis diezgan neveiksmīgi, trīs Čempionu hokeja līgas (CHL) mačos atvairot tikai 88,1% pretinieku metienu un vidēji ielaižot 3,04 ripas.

Polijas čempionātā pārliecinošu uzvaru svinēja Aleksandra Galkina pārstāvētā ”Polonia Bytom”, kas guva septiņus vārtus un savā laukumā sagrāva ”PZHL Katowice U23” (7:2).

Latviešu aizsargs spēlēja mājinieku trešajā aizsargu pārī, tomēr palika bez rezultativitātes punktiem. Šosezon aizvadītajos trīs mačos viņa kontā ir viena rezultatīva piespēle.

Tikmēr Alpu Hokeja līgā uzvaru izcīnīja Artūra Homjakova pārstāvētā ”Kitzbuhel”, kas nosargāja savu cietoksni neieņemtu un mājās ar 3:0 apspēlēja ”Gherdeina” komandu.

Latviešu uzbrucējs šosezon nav piedalījies nevienā no pirmajām divām komandas spēlēm.