Merzļikina “Lugano” nonāk viena zaudējuma attālumā no neveiksmes Šveices pusfinālā

29/03/2017 09:58
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins - Lugano - Sportazinas.com

Latvijas hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā “Lugano” komanda otrdien nonāca vien zaudējuma attālumā no neveiksmes Šveices augstākās līgas (NLA) izslēgšanas turnīra pusfinālā.

Sērijas ceturtajā mačā “Lugano” savā laukumā ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) piekāpās pagājušās sezonas čempionei “Bern”, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 1-3.

Merzļikins šajā mačā atvairīja 18 no 20 pretinieku metieniem.

Otrās trešdaļas izskaņā Merzļikins nepilnu divu minūšu laikā ielaida divus vārtus, kas “Bern” ļāva izvirzīties vadībā ar 2:0. Luka Facīni 51.minūtē gan vienus vārtus atguva, tomēr priekšpēdējā minūtē ripu jau tukšos “Lugano” vārtos iemeta Endrū Ebets.

Sērijā starp abām pagājušās sezonas finālistēm vicečempione “Lugano” nokļuvusi iedzinējos ar rezultātu 1-3, bet nākamais mačs, kas var būt arī noslēdzošais, notiks ceturtdien Bernē.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka “Lugano” Šveices čempionāta ceturtdaļfināla sērijā ar 4-2 pieveica uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvēto Cīrihes “ZSC Lions” komandu.

Tāpat sezonu Šveicē noslēgusi vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau “Tigers”, kas saglabāja vietu NLA uz nākamo sezonu. Punnenovs jau papildinājis Latvijas izlases treniņnometni, kas tiek aizvadīta, lai sagatavotos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam.