Merzļikina pārstāvētā “Blue Jackets” ļauj Bostonai izlīdzināt sēriju (VIDEO)

03/05/2019 08:05

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinās izslēgšanas turnīra mači. Latvieša Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” aizvadītajā naktī Austrumu konferences pusfinālā ar 1:4 (1:2, 0:0, 0:2) atzina Bostonas “Bruins” pārākumu, sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam nostājoties līdzsvarā 2-2.

Merzļikins, kurš aizvadītajā mēnesī pievienojās Kolumbusas rindām, ir vienības trešais vārtsargs un mačiem netiek pieteikts.

Spēles rezultātu atklāja “Bruins” čehu uzbrucējs Davids Pastrnāks, kurš Kolumbusas pirmo numuru Sergeju Bobrovski pārspēja ar metienu no iemetiena apļa. “Blue Jackets” bija lieliska iespēja rezultātu izlīdzināt, bet Būns Dženers nespēja realizēt piešķirto soda metienu. “Bruins” pārsvaru perioda vidū dubultoja, kad vairākumā ar precīzu plaukstas metienu izcēlās kapteinis Patrīss Beržerons.

Vienus vārtus perioda izskaņā Kolumbusai atguva Artemijs Panarins, kamēr otrā trešdaļa aizritēja bez vārtu guvumiem. Izšķirošajās divdesmit minūtēs pārliecienošāk nospēlēja viesi: perioda vidusdaļā pirmais pie atlēkušās ripas bija uzbrucējs Džons Karalijs, panākot 3:1, bet ceturtos vārtus guva Beržerons, raidot vārtos Bobrovska nepiespiesto ripu.

Sērija tika izlīdzināta arī Rietumu konferences pusfinālā, kur Kolorādo “Avalanche” hokejisti aizvadītajā naktī ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) savu skatītāju priekšā pārspēja Sanhosē “Sharks” vienību. Sērijā līdz četrām uzvarām panākts neizšķirts: 2-2.

“Avalanche” maču iesāka aktīvi, bet pirmais periods tika aizvadīts bez vārtu guvumiem un pat bez noraidījumiem. Otrajā trešdaļa mājinieku faniem ļāva uzgavilēt Neitans Makinans, kurš atklāja spēles rezultātu.

Trešā perioda sākumā par klupināšanu divas minūtes saņēma Džastins Brauns (“Sharks”), ko lieliski izmantoja “Avalanche”, vairākumā precīzam esot Kolinam Vilsonam. Turpinājumā “Bruins” metās atspēlēties, taču viņu pūles nevainagojās panākumiem, bet nedauz vairāk kā minūti pirms spēles beigām tukšos vārtos ripu raidīja Ēriks Vilsons, noformējot gala rezultātu 3:0.