Merzļikinam atvairīti 37 metieni un rezultatīva piespēle uzvarā Šveicē

03/10/2018 08:05

Šveices hokeja līgā uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “HC Laussane” ar 1:2 atzina “SC Rapperswil-Jona Lakers” pārspēku. Ķēniņš laukumā pavadīja 19 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā izpildīja trīs metienus un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā Šveices hokeja līgas spēlē Elvja Merzļikina pārstāvētā “HC Lugano”  ar 6:2 pārliecinoši uzvarēja “HC Ambri- Piotta”. Merzļikinam šajā mačā rezultatīva piespēle un atvairīti 37 no 39 pretinieku metieniem. Savukārt uzbrucēja Riharda Melnalkšņa un vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā “SCL Tigers” ar 3:5 zaudēja “EHC Biel- Bienne”. Abi latvieši šodien laukumā nedevās.

Aizsarga Arvīda Reķa pārstāvēta Augsburgas “Panthers” Vācijas hokeja līgā ar 0:4 kapitulēja Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins”. Reķis laukumā pavadīja 16 minūtes un 34 sekundes spēlējot otrajā maiņā.

Savukārt Riharda Bukarta Šveningeres “Wild Wings” piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas citā Vācijas hokeja līgas spēlē. Uzbrucēja pārstāvētā “Wild Wings” ar 1:2 viesos atzina Štraubingas “Tigers” pārākumu. Bukarts traumas dēļ spēlei nebija pieteikts.

Slovākijas ekstralīgā latviešu aizsarga Jāņa Andersona pārstāvētā “HK Nove Zamky” ar 1:0 pārspēja “MHk 32 Liptovskij Mikulas” ar 1:0. Andersons spēlējot pirmajā maiņā laukumā pavadīja 19 minūtes un 24 sekundes.

Tikmēr citā Slovākijas ekstralīgas spēlē aizsarga Artūra Salijas pārstāvētā “HK Poprad” ar 3:2 papildlaikā spēja uzvarēt “HK DVTK Jegesmedvek”. Salija spēlēja pirmajā maiņā un laukumā pavadīja 20 minūtes un 34 sekundas, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem.

Aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā “HK Zlin” Čehijas ekstralīgas spēlē piedzīvoja sakāvi pret “HK Vitkovice Ridera” ar 0:3. Kulda laukumā pavadīja 16 minūtes un deviņas sekundes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1, taču Freibergs mačā aizvadīja 18 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.