Merzļikinam pret “Rangers” viens no labākajiem atvairīto metienu procentiem šosezon (VIDEO)

17/01/2023 07:27
Elvis Merzļikins

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” ar 1:3 zaudēja Ņujorkas “Rangers”.

Pirmajā periodā latvieti pārspējuši Mika Zibanejads un Bārklijs Gudrovs. Otrajā trešdaļā “Rangers” pārsvaru palielināja Vitālijs Kravcovs, savukārt vienīgos vārtos “Blue Jackets” labā trešā perioda sākumā guva Endrjū Peks.

Merzļikins Kolumbusas kluba vārtos stājās otrajā mačā pēc kārtas, atvairot 30 no 33 metieniem jeb 90,9%.

“Blue Jackets” tā bija ceturtā neveiksme piecos mačos. Nākamo spēli komanda aizvadīs jau gaidāmajā naktī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Nešvilas “Predators”.