Merzļikinam “sausā” spēle “Lugano” uzvarā pār Somijas “JYP”

09/09/2018 23:36
Elvis Merzļikins, Sportazinas.com

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā čempionu līgā lielisks mačs padevies latviešu vārtsargam Elvim Merzļikinam, kura pārstāvētā “Lugano” ar 2:0 apspēlēja Somijas klubu “JYP”.

Uzvaras vārtus spēles devītajā minūtē guva Gregorijs Hofmans, kurš trešā perioda otrajā pusē uzstādīja arī mača gala rezultātu  – 2:0. Šī “Lugano” vienībai bija tikai otrā uzvara aizvadītajās piecās Čempionu līgas spēlēs.

Merzļikins šovakar atvairīja visus 22 “JYP” izdarītos metienus pa viņa sargāto cietoksni.

Izšķirošajā cīņā par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs abas komandas vēlreiz spēkosies savā starpā, taču šoreiz tas notiks Somijā.

Grupas otrajā mačā joprojām perfekti spēlējošā Plzeņas “Škoda” vienība no Čehijas savās mājās ar 6:4 uzveica pēdējā vietā esošo Slovākijas čempioni “Banska Bystrica”.