Merzļikinam un Ķēniņam uzvara, Punnenova komandai zaudējums

09/09/2017 23:16

Šveices hokeja līgas (NLA) ietvaros pie uzvarām tika Elvja Merzļikina un Ronalda Ķēniņa pārstāvētās komandas, kamēr Ivars Punnenovs uz komandas zaudējumu noskatījās no soliņa.

Elvja Merzļikina pārstāvētā “Lugano” komanda ar rezultātu 4:2 pārspēja “Zug” vienību. Pirmā perioda noslēgumā vadībā ar 2:1 bija izvirzījusies “Lugano” vienība, bet otrajā trešdaļā “Zug” vairākumā izlīdzināja rezultātu. Trešajā periodā Merzļikina pārstāvētā komanda guva divus bezatbildes vārtus un maču noslēdza ar uzvaru. Elvis vārtos atvairīja 90.91% metienu (20 no 22).

Pie uzvaras tika arī Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Cīrihes “Lions” vienība, kas pārspēja Klotenes “EHC” hokejistus ar 4:2. Pirmajā trešdaļā “Lions” komanda guva divus vārtus, kamēr “EHC” pie pirmā vārtu guvuma tika otrajā periodā. Spēles noslēdzošajā trešdaļā “Lions” guva divus vārtus vairākumā, bet Klotenes pārstāvji pamanījās atzīmēties ar vārtu guvumu mazākumā. Latviešu uzbrucējs maču aizvadīja trešajā uzbrucēju virknējumā, Ķēniņš punktus neguva, bet uzvarēja vienā iemetienā.

Tikmēr Ivara Punnenova pārstāvētā “Tigers” vienība atzina “Biel” komandas pārākumu ar 3:6. Latviešu vārtsargs palika rezervē.