Merzļikins aizvada teicamu spēli pret “Capitals” un palīdz komandai uzvarēt

02/10/2022 08:15
Elvis Merzļikins

Aizvadītajā naktī latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins ar teicamu sniegumu palīdzēja sevis pārstāvētajai Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandai Kolumbusas “Blue Jackets” pārbaudes mačā ar 2:1 pārspēt Vašingtonas “Capitals”.

Astotajā minūtē rezultātu atklāja pretinieku uzbrucējs Aleksejs Protass, kas arī palika “Capitals” vienīgie vārti šajā spēlē. Piecas minūtes vēlāk Kersons Meiers panāca izlīdzinājumu, bet trešajā periodā Jegors Činahovs guva uzvaras vārtus.

Merzļikins aizvadīja labu spēli, atvairot 34 no 35 metieniem jeb 97,1%.

Vēl Kristiāna Rubīna pārstāvētā Otavas “Senators” papildlaikā ar 5:4 apspēlēja Monreālas “Canadiens”, latvietim paliekot ārpus pieteikuma. Tāpat Vankūveras “Canucks” ar 0:4 zaudēja Sietlas “Kraken”, vārtsargs Artūrs Šilovs pieteikumā netika iekļauts.