Merzļikins ar labdarības palīdzību izlozēs savu ķiveri un kājsargus

16/01/2021 22:14

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins izlozēs īpaši izveidotu ķiveri, kā arī kājsargus.

Izlozē piedalīsies visi cilvēki, kuri būs iegādājušies īpašu biļeti, lai piedalītos loterijā. Visi ieņēmumi no nopirktajām biļetēm tiks ziedoti šķirnes suņu glābšanas organziācijai “Purebred Rescue Organization of Ohio.” Īpašās izlozes biļetes cena ir 10 ASV dolāru.

“Pašlaik mums visiem ir grūti laiki, it īpaši suņiem, kuriem ir veselības problēmas,” sacījis Mezļikins. “Domāju, ka tas ir mazākais, ko varu dot un palīdzēt viņiem. Bērnībā vienmēr mīlēju suņus. Manai vecmāmiņai bija sava saimniecība ar četriem suņiem, cāļiem un citiem mājdzīvniekiem. Tagad, kad man pašam ir suns, viņš man ir kā dēls.”

Merzļikins izlozēs īpaša dizaina vārtsarga ķiveri ar videospēles “Crash Bandicoot” tematiku. Tāpat kopā ar ķiveri latviešu hokejists dāvās iepriekš mačā izmantotus kājsargus. Izloze plānota 1. februārī, bet piedalīšanās biļetes iespējams iegādāties līdz 31. janvārim.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…