Merzļikins: Atmosfēra ģērbtuvē ir unikāla – zaudējums vai uzvara, visi esam kopā

21/05/2024 23:39
Nokopēts
Roberts Bukarts, Elvis Merzļikins, Rihards Bukarts

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins sarunā LMT veidotajā rubrikā “Dziļi hokejā” dalījies pārdomās par aizvadīto pasaules čempionātu.

Jau vēstīts, ka Latvijas valstsvienība šovakar pasaules čempionāta grupu turnīra pēdējā spēlē ar 3:6 atzina ASV pārākumu un zaudēja cerības iekļūt ceturtdaļfinālā, turnīru noslēdzot devītajā vietā. Šo maču no rezervistu soliņa vēroja Merzļikins, kurš šajā pasaules čempionātā piedalījās četrās spēlēs. Nacionālās hokeja līgas komandas Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs palīdzēja Latvijai izcīnīt uzvaras pār Poliju un Franciju.

“Man bija nenormālākais prieks atbraukt, satikt čaļus un spēlēt. Atmosfēra šajā ģērbtuvē ir unikāla – zaudējums vai uzvara, mēs visi esam kopā, kas ir tiešām skaisti. Mēs mīlam viens otru, un tāpēc arī ir tie rezultāti. Par personisko sniegumu runājot – nav bijuši tik daudz rikošetu. Neesmu priecīgs beigt šo sezonu ar spēli pret zviedriem, kur ielaidu sešus golus. Cik atceros, pārskatīju tos golus 18 reizes, man tas neļāva gulēt. Gribas darīt labāk un atdot vairāk. Šoreiz nesanāca, bet ir labi, ka ir tādi komandas biedri, kas ir ar tevi, atbalsta un paceļ augšā,” secināja Merzļikins.

Vārtsargs gan norādīja, ka tagad svarīgākais būs gatavoties olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, kas augusta beigās norisināsies Rīgā. “Mēs varam izdarīt skaistas lietas, bet šogad vienkārši sanāca tā. Tagad ir jāgatavojas augustam, tas ir ļoti svarīgs turnīrs un būs tur jācīnās,” uzsvēra Merzļikins.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
5.01
3.71
1.71
2.22
3.13
3.53
1.16
7
11
1.31
5.25
9.75
1.35
-
3.22
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām