Merzļikins atnes “Blue Jackets” pirmo uzvaru šosezon (VIDEO)

19/10/2022 07:58
Elvis Merzļikins

Pirmo panākumu 2022./2023. gada sezonā izcīnīja Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets”, papildlaikā ar 4:3 pārspējot Vankūveras “Canucks”.

Pirmajā periodā “Blue Jackets” nonāca iedzinējos ar 0:2, vārtus gūstot Bo Horvatam un Eliasam Pētersonam. Otrajā trešdaļā Džastins Denforts samazināja deficītu līdz 1:2, bet trešajā periodā Zeks Verenski panāca 2:2. Mazāk nekā pēc minūtes Horvats atkārtoti izvirzīja “Canucks” vadībā, kam sekoja vārtu guvums Džonija Gudro izpildījumā – 3:3.

Papildlaiks noslēdzās neizšķirti, bet papildlaika trešajā minūtē uzvaras vārtus guva aizsargs Vladislavs Gavrikovs.

Merzļikins otro reizi šosezon laukumā devās starta sastāvā. Latvietis atvairīja 32 no 35 metieniem (91,4%). “Blue Jackets” tā bija pirmā uzvara šosezon pēc trīs zaudējumiem pēc kārtas.

Nākamais mačs komandai paredzēts naktī uz 21. oktobri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.