Merzļikins atvaira 27 metienus un palīdz “Blue Jackets” atgriezties uz panākumu takas

02/02/2020 23:33

Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā pie uzvaras tika vārtsargs Elvis Merzļikins un viņa pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” vienība.

Kolumbusas komanda izbraukumā ar 4:3 (1:0, 2:1, 1:2) pārspēja Monreālas “Canadiens” komandu.

Merzļikins šajā mačā tika galā ar 27 no 30 pretinieku metieniem, kopumā atsizdams 90% Monreālas hokejistu raidījumu pa viņa sargātajiem vārtiem.

Pirmā perioda 13. minūtē Vladislavs Gavrikovs izvirzīja vadībā “Blue Jackets” hokejistus. Otrās trešdaļas ievadā Pjērs-Luks Dubuā dubultoja pārsvaru. Perioda vidū mājiniekiem izdevās vienu vārtus atgūt, kad precīzs bija Tomašs Tatārs. Perioda izskaņā Dubuā atjaunoja divu vārtu pārsvaru

Noslēdzošajās 20 spēles minūtēs Monreālas komanda devās atspēlēties. Vienus vārtus atgūt izdevās Maksam Domi, taču ātri vien Gustavs Nīkvsists atjaunoja divu vārtu pārsvaru viesiem. Tiesa mājinieki arī atbildēja ar vēl vieniem vārtiem, ar precīzu metienu izceļoties Šī Vēberam.

Nākamo maču Kolumbusas “Blue Jackets” 5. februārī, kad pulksten 2:00 pēc Latvijas laika savā laukumā uzņems Floridas “Panthers”.