Merzļikins atvaira 35 metienus, taču atkal gūst traumu (VIDEO)

21/02/2021 07:59
Elvis Merzļikins

Latviešu hokejists Elvis Merzļikins aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta maču sāka Kolumbusas “Blue Jackets” pamatsastāvā un atvairīja 35 no 39 pretinieku metieniem zaudējumā pret Nešvilas “Predators” ar 2:4, taču latvietis atkal iedzīvojās savainojumā un spēli nevarēja pabeigt.

Otrā perioda sākumā Merzļikins centās fiksēt ripu vārtu priekšā, nokrītot uz kreisā sāna. Vārtsargs nevarēja piecelties, tādēļ spēle tika apturēta. Pēc neilga brīža viņš ar grūtībām piecēlās kājās un slidoja prom no ledus, bet  “Blue Jackets” pēc mača nekomentēja, kas īsti Merzļikinam notika.

Elvis šajā spēlē laukumā pavadīja 42 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā atvairīja 35 no 39 pretinieku metieniem jeb 89,7%. Pēc savainojuma gūšanas laukumā nāca Jonass Korpisalo, kurš 17 minūtēs tika galā ar visiem sešiem pretinieku metieniem. Merzļikins jau iepriekš bija iedzīvojies savainojumā, kura dēļ viņam nācās izlaist vairākas spēles. Pagaidām nav skaidrs, vai viņš atsvaidzinājis iepriekšējo traumu vai guvis jaunu.

Spēles pirmajā periodā Keils Džernkroks un Koltons Sisons panāca 2:0 “Predators” labā, bet otrajā trešdaļā “Blue Jackets” atspēlējās, jo golus iemeta Bons Dženers un Gabriels Karlsons (2:2). Turpinājumā spēcīgāka izrādījās Nešvila, jo noslēdzošajā trešdaļā ar vārtu guvumiem izcēlās Džernkroks un Filips Forsbergs, kuri nodrošināja savai komandai uzvaru ar 4:2.

“Blue Jackets” nākamo spēli aizvadīs 24 februārī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika, savā laukumā tiekoties ar Čikāgas “Blackhawks”.