Merzļikins atvaira 37 metienus uzvarā, Bļugeram piespēle Vegasā

08/01/2020 08:09

Latvijas izlases vārtsargs Elvis Merzļikins aizvadītajā naktī atvairīja 37 no 40 metieniem, kaldinot sevis pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas “Blue Jackets” uzvaru ar 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) izbraukumā pār Anaheimas “Ducks” hokejistiem.

Viesiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās rezultatīvais aizsargs Zeks Verenskis, bet trīs piespēles bija Pjēram Likam Dibuā. Merzļikinu divreiz pārspēja Ondržejs Kaše.

Latviešu vārtsargs savā NHL debijas sezonā laukumā devies 15 spēlēs, kurās svinējis četras uzvaras, vidēji ielaidis 2,47 ripas un atvairījis 90,9% metienus.

Kopš 31.decembra Merzļikins uzvarējis četrās no piecām spēlēm, šajā periodā gūtajos panākumos dalot pirmo vietu līgā. Piecos mačos viņš vidēji ielaidis 2,01 ripu un atvairījis 94,0% metienu, šajos statistikas rādītājos noteiktajā nogrieznī ieņemot sesto un ceturto vietu NHL.

Savukārt Latvijas izlases centra uzbrucējs Teodors Bļugers izcelās ar rezultatīvu piespēli Pitsburgas “Penguins” komandas uzvarā ar 4:3 (2:0, 1:2, 1:1) pār Lasvegasas “Golden Knights” komandu.

Bļugers rezultatīvi piespēlēja vienības uzvaras vārtu guvumā, kad trešā perioda ievadā asistēja Brendona Taneva vārtu guvumā.

25 gadus vecais Bļugers spēlēja komandas trešajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Brendonu Tanevu un Zeku Astonu-Rīdu, laukumā pavadot 15:54 minūtes (2:31 mazākumā). Sev atvēlētajā laikā Bļugers izcēlās ar rezultatīvu piespēli, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķeja vienu pretinieku metienu, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Bļugers 43 spēlēs ticis pie 14 rezultativitātes punktiem: pieciem gūtiem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Jau vēstījām, ka ar rezultatīvu sniegumu aizvadītajā naktī izcēlās arī Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers.

Komentāri

• Kas
    08/01/2020 15:05

Kolumbusas komanda iepriekšējās piecās spēlēs izcīnījusi piecas uzvaras, visās no tām vārtus sargajot Merzļikinam. Wtf