Merzļikins atvaira 93,9% metienu, “Blue Jackets” spēj gūt tikai vienus vārtus (VIDEO)

24/01/2022 07:21
Elvis Merzļikins

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Elvis Merzļikins un Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 1:1 atzina Otavas “Senators” hokejistu pārākumu.

Latviešu vārtsargs atvairīja 31 no 33 pretinieku metieniem, tiekot galā ar 93,9% metienu. Merzļikins vārtus ielaida pirmajā un otrajā periodā, kad komandas spēlēja vienādos sastāvos. Tikmēr Merzļikina komandas biedri spēja realizēt tikai vienu no 36 metieniem pa “Senators” vārtiem.

“Senators” vadībā izvirzījās spēles astotajā minūtē, kad precīzs bija krievu aizsargs Artjoms Zubs, bet trešdaļas izskaņā “Blue Jackets” uzbrucējs Šons Kuralijs panāca izlīdzinājumu uz rezultāta tablo. Otrajā periodā “Senators” vienu vārtu pārsvaru atjaunoja talants Tims Štucls, kas arī nodrošināja Otavas vienības uzvaru.

“Blue Jackets” šis bija otrais zaudējums pēc kārtas, bet kopumā Kolumbusas komanda ar 37 punktiem 39 mačos ieņem 10. vietu Austrumu konferencē, bet “Senators” ar 27 punktiem 35 spēlēs ierindojas 15. pozīcijā Austumos.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Ukrainas basketbola izlase
18/05/2022 11:32

Jūlijā Rīgā norisināsies Ukrainas basketbola izlases Pasaules kausa kvalifikācijas spēles

Jūlija sākumā Ukrainas basketbola valstsvienība galvenā trenera Ainara Bagatska vadībā “Arēnā Rīga” aizvadīs Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēles ar Gruzijas izlasi (1. jūlijā) un Spānijas izlasi (7. jūlijā). Spēles…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…